• Головна
  • Коронавірус COVID-19: Як зменшити ризик підчепити інфекцію в офісі
16:10, 23 березня 2020 р.
Надійне джерело

Коронавірус COVID-19: Як зменшити ризик підчепити інфекцію в офісі

Коронавірус COVID-19: Як зменшити ризик підчепити інфекцію в офісі

Найчастіше віруси потрапляють до організму через брудні руки. Через загрозу поширення коронавірусу, епідеміологи радять ретельно дотримуватися загальних правил як особистої гігієни, так і тих, що стосуються чистоти в громадських місцях, офісах, власних помешканнях. Провітрювання, вологе прибирання з дезінфікуючими засобами та чисті руки – головні правила у час, коли є підвищений ризик захворюваності на гострі распіраторні вірусні інфекції, до яких, власне, і належить коронавірус.

Про це йдеться на сайті Кіровоградського обласного лабораторного центру, передає 0522.ua.

Частіше мити руки – правило номер 1. Віруси часто потрапляють до організму саме через брудні руки. Обов’язкоово треба частіше провітрювати приміщень та влаштовувати вологе прибирання, щоб не створювати для вірусів ідеального середовища для розмноження. Уникати великого скупчення людей, бо коронавірус передається саме від людини до людини.

Прибирання та провітрювання приміщень варто проводити регулярно. У місцях, де є масове скупчення людей, в офісних приміщеннях з великою кількістю працівників, бажано декілька разів на день.

Як захиститися від коронавірусу в офісі? Дотримання правил особистої гігієни в офісі також дуже важливе. Необхідно регулярно мити руки водою з милом та обробляти їх спиртовмісними засобами, антисептиками. Однак ретельно дотримуйтеся інструкції. Найкраще, якщо вміст спирту в таких засобах буде 60 відсотків і більше. Тому читайте склад засобу на етикетці.

Коронавірус COVID-19: Як зменшити ризик підчепити інфекцію в офісі, фото-1

За рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, для обробки поверхонь варто використовувати побутові дезінфікуючі засоби також на основі ізопропілового або звичайного етилового спирту. Його у засобі також має бути не менше 60 відсотків. На етикетці обов’язково має бути зазначено, що засіб дозволений для використання в приміщеннях, де перебувають люди.

Ретельно дотримуйтеся інструкції.Протирайте столи, клавіатуру комп’ютерів, телефони, мишки, дверні ручки, словом, усі місця, яких люди торкаються найчастіше. Не оминайте кнопок на зливових бачках в туалеті, чи на кавоварках, чи мікрохвильових печах.  Чим частіше – тим краще.  Обов’язково робіть вологе прибирання з додаванням дезінфікуючих засобів, бо з пилом вірус може розноситися і осідати на тих же руках. Якщо в офісі багато людей, робіть вологе прибирання кілька разів.     Працівники мають усвідомлювати, що руки завжди потрібно тримати в чистоті. Адже ними ми торкаємося спочатку поверхонь, а потім обличчя.  Вірус може легко потрапити на слизові оболонки, а також до організму людини. Взагалі, намагайтеся руками не торкатися обличчя.

Дуже важливо часто провітрювати приміщення. В застояному повітрі концентрація вірусів зростає. Особливо, якщо там є тепло та підвищена вологість.

Як обирати дезінфікуючі засоби для прибирання? Перелік дезінфікуючих засобів, які можуть використовуватись для проведення дезінфекції приміщень та транспорту, тощо,серед них такі,  як Амісепт, Саніфект, Бланідас ,тощо.

Крім того, для прибирання можна використовувати й інші дезінфікуючі препарати, в інструкції до використання яких передбачено знезараження вірусів. Використання деззасобів необхідно проводити згідно із вказаними в інструкції параметрами. На етикетці має бути зазначено, що засіб має Свідоцтво про державну реєстрацію деззасобу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вірус #карантин #пандемія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...