• Головна
  • Новообрана міська громадська рада матиме ширші можливості представляти інтереси громади
19:00, 8 лютого 2013 р.

Новообрана міська громадська рада матиме ширші можливості представляти інтереси громади

7 лютого, розпочали свою роботу установчі збори для обрання членів громадської ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради.

 Делегатів установчих зборів привітали міський голова Олександр Саінсус та секретар міської ради Ігор Волков.

Олександр Саінсус щиро подякував попередньому складу громадської ради за активну роботу і тісну співпрацю з виконавчими органами міської ради. Він відзначив, що за 2 роки Громадська рада з честю пройшла складний шлях становлення, зважаючи на ті важливі завдання по вирішенню актуальних проблем громади міста, які вона постійно ставила собі на меті. Міський голова побажав новому складу Громадської ради гідно перейняти естафету у своїх попередників і запропонував голові новообраної ради брати участь у щопонеділкових нарадах з керівниками виконавчих органів міської ради. Це, підкреслив Олександр Саінсус, дозволить йому бути максимально поінформованим щодо питань, над якими працює міська влада.

У свою чергу, Ігор Волков, акцентуючи увагу на відкритості міської влади щодо співпраці з громадським сектором обласного центру, запропонував членам Громадської ради активніше проявляти ініціативу та пропонувати на розгляд міської ради підготовлені власні проекти рішень, направлені на вирішення нагальних питань у всіх сферах життєдіяльності міського господарства. Ігор Волков наголосив, що вперше члени Громадської ради матимуть можливість особисто з трибуни міської ради відстоювати свої пропозиції.

Міський голова Олександр Саінсус також вручив перед початком роботи установчих зборів Грамоту Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету голові Громадської ради попереднього скликання Сергію Петрову та подяки найактивнішим членам Громадської ради.
Установчі збори мають визначити склад Громадської ради на 2013 – 2014 роки і обрати керівний склад Громадської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...