У Компаніївці вимагали не тиснути на ТВК і спалили «підрахуя» (фото)

Тривають судові тяжби довкола виборів на Кіровоградщині. Компаніївський районний суд Кіровоградської області розглянув адміністративний позов кандидата у депутати до Кіровоградської обласної ради по одномандатному мажоритарному округу № 17 Олександра Чернявського і визнав що виборча комісія порушила вимоги закону в процесі організації голосування поза дільницею та розміщення штампу «Вибув».

Олександр Шевчук, кандидат, який за даними протоколів з мокрими печатками переміг у довиборах на Кіровоградщині, подав апеляцію.

Сьогодні, об 11.00 під стінами райдержадміністрації у Компаніївці зібрались представники політичних партій та громадськості(всього близько 150 чоловік) з вимогою припинити тиск на ТВК, та не зволікати з оголошенням результатів виборів. Мітингарі тримали у руках транспаранти: "Ганьба фальсифікаторам виборів", "Луценко, зупини бєспрідєл в районі!!!", "ТВК, не продавайся!!!" та опудало з написом "Підрахуй". Чучело,за словами учасників акції, символізувало фальсифікаторів виборів на 17 окрузі.

- Сьогодні у Компаніївці попереджувальна акція, адже ми вважаємо, що комісія затягувала час і не оголосила результати вчасно. Тепер же є постанова суду, що позбавила ТВК такої можливості до прийняття рішення апеляційним судом. Якщо зволікання триватимуть і після рішення апеляційного суду, ми залишаємо за собою право оголосити безстрокову акцію протесту – розповіла журналістам "Гречки" Олена Армаш, заступник голови Кіровоградської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина».

Учасники мітингу зачитали звернення до ТВК з вимогою діяти у рамках чинного законодавства, і звернення до голови Компанієвської рай адміністрації Луценка про необхідність його відстороненості від виборчого процесу.

Вийти ж до людей, Віктор Луценко, відмовився, мотивуючи це тим, що в діяльність виборчої комісії не втручається, а до мітингуючих не вийде, бо це політична акція.

На завершення мітингу його учасники спалили опудало "підрахуя".

У Компаніївці вимагали не тиснути на ТВК і спалили «підрахуя» (фото), фото-1
У Компаніївці вимагали не тиснути на ТВК і спалили «підрахуя» (фото), фото-2

 

У Компаніївці вимагали не тиснути на ТВК і спалили «підрахуя» (фото), фото-3
У Компаніївці вимагали не тиснути на ТВК і спалили «підрахуя» (фото), фото-4
kompaniyivkaa4.1
kompaniyivkaa4.1
У Компаніївці вимагали не тиснути на ТВК і спалили «підрахуя» (фото), фото-6

Постанова суду(ТВК)

У Компаніївці вимагали не тиснути на ТВК і спалили «підрахуя» (фото), фото-7
У Компаніївці вимагали не тиснути на ТВК і спалили «підрахуя» (фото), фото-8

Фото автора Валерій Лебідь


матеріали сайту gre4ka.info

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі