![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
17:16, 25 березня 2020 р.
Надійне джерело
У Кропивницькому офіційно відкрили Почесне консульство Литовської Республіки
![У Кропивницькому офіційно відкрили Почесне консульство Литовської Р... У Кропивницькому офіційно відкрили Почесне консульство Литовської Республіки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Посаду Почесного консула Литви в Кропивницькому і Кіровоградській області обійматиме засновник агрохолдингу «АЙ ЕНД Ю ГРУП ЮКРЕЙН» Сергій Тарасов.
25 березня 2020 року відбулося офіційне відкриття Почесного консульства Литовської Республіки в Кропивницькому і Кіровоградській області. Це вже тринадцята почесна консульська установа Литви в Україні й перша, яка відкрилася цього року. Примітно, що саме в 2020 році відзначається 30-та річниця відновлення незалежності Литви, з нагоді чого в Україні на початку березня відбулася низка урочистих заходів.
Зважаючи на карантин у зв’язку з епідемією коронавіруса, у церемонії відкриття Почесного консульства Литви в Кропивницькому не зміг прийняти участь Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. Відкриття консульства відбулося за участю Почесного консула Литовської Республіки у Кропивницькому і Кіровоградській області Сергія Тарасова та обмеженого кола гостей.
Відкриття Почесного консульства в Кропивницькому зміцнить економічні та культурні зв’язки Литви та України. Відтак, у центрі України з’являться нові можливості для розвитку взаємовигідних відносин між обома країнами, — зазначив на церемонії відкриття Сергій Тарасов.
Зазвичай право стати Почесним консулом надається відомим місцевим підприємцям, які сприяють економічному та суспільному розвитку регіону. Засновник агрохолдингу «АЙ ЕНД Ю ГРУП ЮКРЕЙН» Сергій Тарасов відомий своїм відповідальним ставленням до розвитку аграрного сектору Кіровоградщини та меценатством. Також він має тісні зв’язки з у бізнес-колах Литви.
Урочиста церемонія вручення Сергію Тарасову екзекватури — документа, який дає право на виконання обов’язків Почесного консула Литовської Республіки в місті Кропивницькому та Кіровоградській області — відбулася 18 лютого 2020 року в Міністерстві закордонних справ України.
Поява в Кропивницькому Почесного консульства реально допоможе розвитку бізнес-клімату Кіровоградщини, — зазначає Сергій Тарасов. — Співпраця бізнесменів нашого регіону з їх литовськими колегами стане більш корисною та вигідною для наших держав.
Контакти Почесного консульства Литовської Республіки в Кропивницькому і Кіровоградській області та інших консульських установ Литви в Україні можна знайти за посиланням: http://ua.mfa.lt/ua/ua/pochesn-konsuli
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...