
08:20, 26 березня 2020 р.
Надійне джерело
В Україні зафіксовано п’ятий летальний випадок від коронавірусу

В Івано-Франківській області померла жінка, яка 23 березня разом із чоловіком поступила в лікарню з підозрою на коронавірусну інфекцію.
Про це повідомляє МОЗ, передає 0522.ua.
Жінка довго займалась самолікуванням і запізно звернулась до лікарів. На жаль, урятувати пацієнтку вже не вдалося, вона померла за добу. Інфікування на COVID-19 було лабораторно підтверджено вже після смерті.
Її чоловік наразі продовжує перебувати в лікарні, його стан середнього ступеня тяжкості.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня