10:00, 10 лютого 2013 р.
«Гідросила» – це найпотужніше, найперспективніше підприємство свого напрямку не лише в Україні, а й на теренах СНД
Першим підприємством, яке оглянув Андрій Ніколаєнко на посаді голови облдержадміністрації, стали кіровоградські підрозділи ПРАТ "Гідросила ГРУП".
Разом із головою наглядової ради ПРАТ "Гідросила ГРУП" Павлом Штутманом та генеральним директором ПРАТ "Гідросила ГРУП" Юрієм Тітовим Андрій Ніколаєнко оглянув провідні цехи заводу "Гідросила", робота яких відіграє ключову роль у процесі виготовлення гідравлічного устаткування.
Екскурсія підприємством для керівника області і представників провідних ЗМІ області розпочалася із механо-складального корпусу №2 – це дільниця виробництва і збирання насосів шестеренних. Продовжилася – у ливарному цеху, де й виготовляють шестерні для насосів. Варто відзначити, що цей процес частково роботизований – італійський агрегат займається плавкою деталей без участі людини, а от уже інші процеси, пов’язані із цими деталями, виконують працівники заводу і не без участі машин як механічних, так і автоматизованих.
Побував Андрій Іванович і на інших дільницях виробничого процесу, де уже займаються збиранням, фарбуванням та пакуванням гідравлічного устаткування із незвичними для пересічних громадян назвами - аксіально-поршневі машини та аксіально-поршневі машини з похилим блоком.
Варто відзначити, що "Гідросила" активно і системно модернізується – починаючи від інтер’єру та екстер’єру самих цехів, де всередині світло, чисто і тепло, є відремонтовані цехи із використанням сучасних будівельних матеріалів, і ззовні заводські приміщення утеплюють та оздоблюють; закінчуючи обладнанням – на підприємстві вже зараз значний відсоток роботи виконують сучасні пристрої, завезені з різних куточків Європи – Польща, Німеччина, Італія, але є устаткування й українського виробництва. Сьогодні заводи "Гідросили" – це досвід і традиції, помножені на сучасне обладнання та інноваційний менеджмент. Цей принцип і підхід до роботи простежується як на рівні керівництва підприємства, так і на рівні його рядових працівників. Є спеціалісти, що пропрацювали на заводі більше 30 років, з однією такою жінкою поспілкувався і голова облдержадміністрації, а є й багато молодих спеціалістів, які не просто зберігають традиції у роботі своїх старших колег, а й безпосередньо працюють над впровадженням модернізаційних технологій. Мав нагоду поговорити керівник області і з молодими працівниками "Гідросили". Як виявилося, вища освіта не завжди запорука подальшої успішної роботи, так багатьом із них доводиться набувати необхідних навичок безпосередньо у роботі. А є й такі, що навчаються працюючи, тобто приходять на "Гідросилу" лише із середньою освітою, але це аж ніяк не заважає їм освоїтися із сучасним автоматизованим устаткуванням – головне мати бажання до роботи. Взагалі у керівництва підприємства ставлення до освіти і вмінь своїх працівників особливе. Павло Штутман переконаний, що базова освіта бути повинна, але паралельно на заводі є і 80-годинний щорічний курс, де основ менеджменту і маркетингу молодших за рангом гідросилівців вчать їхні ж старші колеги. Питання якісних кадрів для "Гідросили" взагалі дуже важливе – підприємство потребує висококласних інженерів, яких бракує на ринку праці.
- Якість підготовки інженерних кадрів – це взагалі питання конкурентноздатності конкретного регіону, - переконаний голова облдержадміністрації. "Розвиток потужних вишів – це запорука успіху і самого Кіровограда. І для того, щоб ми мали висококваліфіковані кадри, їх мають готувати наші виши, а щоб так і було, нам треба слідкувати за якістю освітнього процесу", - висловив свою думку з приводу кадрового питання Андрій Ніколаєнко.
Тим же, як працює завод, голова облдержадміністрації залишився більше, ніж просто задоволений.
- "Гідросила" – це те підприємство, що може з упевненістю називатися і честю, і гордістю, і славою Кіровоградщини, - заявив він,
- Ми бачимо від керівництва "Гідросили" усвідомлення того, що будь-яке сьогоднішнє підприємство потребує реформ, запровадження інновацій і оновлення виробничого процесу. Реалії сьогодення доводять, що не варто сподіватися на те обладнання, яке було раніше і що з його допомогою можна буде завоювати нові ринки збуту для виготовленої продукції. І ми бачимо, що кошти, які заробляє підприємство не йдуть виключно у кишені власників, а витрачаються на модернізацію.
Задоволений керівник області і умовами праці, що створені на "Гідросилі". Після коротких розмов із заводчанами він відзначив: "Помітно, що люди відчувають, що мають перспективу у роботі. Тут не ставиться під сумнів не лише факт функціонування заводу, а його надійна перспектива".
Окрім цього, Андрій Ніколаєнко зазначив, що два кіровоградські підприємства – заводи "Гідросила" і "Червона зірка" серед перших потрапили до числа тих, яким відшкодування ПДВ поставлено на автоматичний режим. Цей факт голова облдержадміністрації вважає не просто доказом того, що підприємство цілком легально працює, а що й держава це визнає. Для себе особисто він визначив завдання контролювати цей процес.
Повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:28
10 грудня
Топ ефективних методів кодування від алкоголю Кропивницький
Новини компаній
17:00
10 грудня
ТОП новини
Оголошення
16:53, 2 грудня
16:53, 2 грудня
18:57, 10 грудня
18:57, 10 грудня
18:57, 10 грудня
live comments feed...