Кіровоградська облрада не проти передати театр ім. Кропивницького у державну власність

Питання передачі цілісного майнового комплексу Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Кропивницького у державну власність розглянула постійна комісії облради з питань власності та приватизації.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в раді.

За інформацією джерела, комісія позитивно оцінила передачу театру з огляду на те, що Кабінет Міністрів ініціює надання театру статусу національного.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів має намір внести будівлю Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького до державного реєстру пам`ятників України як пам`ятник історії національного значення.

Окрім цього, уряд доручив Міністерству економіки, Мінфіну, Мінкультури і Мінрегіонбуду до вересня розглянути питання про розробку проекту концепції державної цільової програми розвитку театру до 2012 року і разом з Фондом державного майна і Кіровоградською обладміністрацією до серпня вивчити питання про його передачу в держвласність з метою надання театру статусу національного.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии