У Гайвороні алея сакур прикрасила вулицю

У Гайвороні алея сакур прикрасила вулицю

Впроваджуючи в Гайвороні місячник благоустрою, міська влада запланувала чимало заходів, зокрема одні з головних - озеленення вулиць міста.

Про це повідомляє Гайворонська міська рада, передає 0522.ua.

Раніше повідомлялось в газеті «Гайворонський кур’єр» про підготовку вулиці Подільської до висадки молодих дерев. На акцію озеленення планувалось залучити небайдужих гайворонців, молодь, депутатів, апарат міської ради. Озеленити планувалось і частину вулиці Степана Руданського. У зв'язку із запровадженням карантину по всій ретиторії України, проведення заходів з великою кількістю людей було заборонено.

Проте, що робити із саджанцями сакури для вулиці Степана Руданського, які уже доставлено. Якщо їх не висадити найближчим часом - вони пропадуть. Тож було прийнято рішення, що депутати міської ради власноруч висадять саджанці дотримуючись певних обмежень, зокрема не збираючись великими групами.

Тож минулого четверга депутати міської ради, міський голова Роман Волуйко взяли участь у висаджені сакур на ділянці вулиці Степана Руданського починаючи від площі Заводської.

Загалом висаджено 27 дерев, по одному на кожного депутата органу самоврядування. Самі ж депутати нарекли нову алею депутатською.

Невдовзі жителі міста матимуть змогу милуватися квітом сакури, а сама алея стане окрасою нашого міста.

Гайворон озеленення сакури
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии