• Головна
  • Водії кіровоградських маршруток знімають шапки
09:15, 11 лютого 2013 р.

Водії кіровоградських маршруток знімають шапки

Позачергове засідання комісії з розгляду скарг кіровоградців на нетактовну поведінку водіїв маршруток стосувалось лише двох, але резонансних скарг.


В одному випадку Єлизавета Тімашкова поскаржилась на те, що внаслідок конфлікту водій маршрутки №116-а (автобус ВА 1609 АА) не лише її облаяв, а й зняв та викинув з машини її шапку. А другий конфлікт стався у маршрутці №112 (автобус ВА 1135 АА) – водій відмовився перевозити дитину-інваліда. Наталія Захарченко, мама малюка, наполягала на тому, що дитя має право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.
 Слово перед членами комісії тримали керівники підприємств-перевізників, які обслуговують зазначені маршрути, – ПП «Кіровоград-Авто-Тур» та ПП «Паритет-Сервіс». Водії С.Кулик та Я. Гусейнов, на яких поскаржилися пасажири, на засідання не з’явились. Керівники підприємств пояснили, що проводили перевірки вищезгаданих фактів. Водії, за їхніми словами, не знімають із себе відповідальності, але стверджують, що зайвого собі у поводженні із пасажирами не дозволяли. Потерпілі ж уже встигли відмовитись від своїх претензій письмово, зазначивши, що діяли під впливом емоцій.
 – Те, що постраждалі пасажири вибачили водіїв, – добре, але де гарантія, що подібних випадків більше не повториться? – запитав заступник начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Зубченко, який головував на засіданні.
 Тож члени комісії одноголосно наполягли на застосуванні щодо порушників дисциплінарних заходів впливу, а в разі повторення ними подібних вчинків – негайного звільнення з роботи.
 Також члени комісії висловили сподівання, що вже на наступне засідання ці порушники прийдуть і особисто пояснять свою поведінку. А керівникам підприємств нагадали про необхідність посилення роз’яснювальної роботи серед водіїв, негайне та безкомпромісне реагування на випадки нетактовного поводження їх з пасажирами На закиди ж перевізників щодо обмеження пільгових місць була дана відповідь, що на подібний крок міська влада не піде, бо це є порушенням законодавства. Всі категорії населення, які мають право не безкоштовний проїзд у громадському транспорті, можуть цим правом користуватись без будь-яких обмежень.

За матеріалами вісника Кіровоградської міської ради “Вечірня газета”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...