
16:18, 30 березня 2020 р.
Надійне джерело
Кіровоградщина: Арбітражний керуючий та ліцитатор постануть перед судом

За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо арбітражного керуючого та ведучого торгів аукціону по продажу нерухомого майна, які вимагали та отримали неправомірну вигоду у сумі 100 тис грн ( ч. 4 ст.368-4 КК України).
Про це повідомляє пресслужба прокуратури Кіровоградської області, передає 0522.ua.
Як ми повідомляли раніше, операцію з викриття було проведено у вересні 2019 року спільно з працівниками Служби безпеки в області та слідчими слідчого управління Нацполіції в області.
Неправомірну вигоду у сумі 100 тис грн організатори аукціону вимагали від приватного підприємця за сприяння у придбанні цілісного майнового комплексу в одному із райцентрів Кіровоградщини.
Вказаним особам інкримінується вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368-4 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) Кримінального кодексу України.
Санкцією статті за цей вид злочину передбачено покарання у виді позбавлення волі від чотирьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Наразі обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:21
22 листопада
13:00
16 листопада
14:43
8 листопада
10:57
7 листопада
Тримайте лапки в теплі! EVA та Happy Paw запустили проєкт допомоги тваринам у притулках
Новини компаній
09:00
7 листопада
15:11
3 листопада
Оголошення
10:56, 24 листопада
2
14:17, 22 листопада
4
12:17, 27 листопада
2
16:01, 19 листопада
1
live comments feed...
Коментарі