• Головна
  • До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Кіровоградщини!
14:30, 11 лютого 2013 р.

До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Кіровоградщини!

У зв’язку із закінченням терміну дії свідоцтва про акредитацію Центру сертифікації ключів Держмитслужби, Департаментом митних інформаційних технологій та статистики з 01.02.2013 припинено надання електронного цифрового підпису посадовим особам митних органів, митним брокерам та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності. Натомість, такі послуги можна буде отримати у представництвах Акредитованого центру сертифікації ключів Державної податкової служби України вже з 6 лютого 2013 року.

Для того, щоб отримати електронний цифровий підпис, посадовим особам митних органів, митним брокерам та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності Кіровоградщини необхідно звернутись до відділу реєстрації користувачів при ДПС у Кіровоградській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55. Телефон для довідок – 36-69-52.
Всі раніше видані ключі електронного цифрового підпису залишаються чинними та будуть підтримуватися Центром сертифікації ключів Держмитслужби до дати їх закінчення, вказаної у сертифікатах відкритих ключів електронного цифрового підпису.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...