Протягом січня 2013 року роботодавці Кіровоградщини виплатили більше 1 млн. грн. боргів із зарплати

За оперативними даними, загальна сума заборгованості із заробітної плати в Кіровоградській області складає 38,7 млн. грн., що менше на 1,1 млн. грн. від 1 січня поточного року. Таку інформацію озвучено під час засідання обласної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат.

За словами заступника голови облдержадміністрації Галини Пастух, скорочення заборгованості із заробітної плати відбулося за рахунок філій ДП "Кіровоградський облавтодор", де виплачено 2,3 млн. грн.

Разом з тим, за перший місяць нового року чимало роботодавців (в основному кіровоградських) не забезпечили стабільну фінансову ситуацію на своїх підприємствах. Серед них: ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія" (збільшення суми боргу на 181,9 тис. грн.), ПАТ "Автобусний парк 13527" (+ 237,0 тис. грн.), Кіровоградський завод дозуючих автоматів (+ 40,5 тис. грн.), ПАТ "Кіровоградтурист" (+ 21,5 тис. грн.) та кіровоградське віділення УТОС (+3,6 тис. грн.).

Не можуть задовольнити керівництво області тенденції із виплатою заробітної плати на комунальних підприємствах.

- Кіровоградщина одна із областей, для яких минулий рік відзначився позитивною динамікою у погашенні боргів на підприємствах комунальної форми власності – виплачено близько 90% коштів, - зазначила Галина Пастух.

До числа "проблемних" нинішнього року потрапило і кіровоградське підприємство "Міськсвітло", де з'явилася заборгованість у сумі 135,5 тис. грн. Як пояснив заступник Кіровоградського міського голови Ігор Василенко, кошти, що мали надійти на рахунок підприємства за виконані роботи, "застрягли" в казначействі. Враховуючи те, що місто вже декілька вечорів поспіль занурюється у суцільну темряву, депутатський корпус прийняв рішення виділити з міського бюджету необхідну суму для погашення податкових боргів "Міськсвітла".

Куратор гуманітарної галузі звернулася до керівництва обласного центру вирішити проблему у найкоротші терміни і попередила всіх представників органів місцевого самоврядування щодо особистої відповідальності за стан справ у комунальній власності. – Працюйте на упередження, а не на ліквідацію проблем, - наголосила Галина Василівна.

Окрім ситуації на підприємствах-боржниках Кіровограда, члени комісії проаналізували стан справ і перспективи погашення заборгованості на ДП "Трест "Олександріяпрозрізобуд" (м. Олександрія), ВАТ "Пуансон", КП "Шляховик" (м. Знам’янка) та на філії "Лозуватський кар’єр" ТОВ "Георесурс" (Компаніївський район).

- Ваше завдання - забезпечити контроль за виконанням графіків погашення заборгованості, постійний моніторинг та детальний аналіз ситуації на "проблемних" підприємствах, - підкреслила заступник голови ОДА.
Повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua