Ряди Громадської ради при УМВС в області поповнилися

В Управлінні МВС України в Кіровоградській області відбулося перше у новому році засідання Громадської ради при УМВС, на якому присутні обговорили найбільш нагальні питання дорадчого органу.

Zhychennya

 Голова Громадської ради при УМВС в області Віктор Жученя розпочав засідання із аналізу результатів діяльності у минулому році та виніс на порядок денний затвердження плану роботи на 2013 рік.

Також розглядалося питання про внесення змін до складу ради. Одноголосним рішенням присутні обрали новими членами Громадської ради при УМВС в області голову правління громадської організації «Територія успіху» Інгу Дуднік та голову дитячої екологічної громадської організації «Флора» Людмилу Шестакову.

Громадські діячі активно влилися в роботу ради, пообіцявши ділитися з колегами власними напрацюваннями та докладати зусиль для виконання доручень і завдань, що покладенні на членів Громадської ради.

Крім того, присутні обговорили питання діяльності робочих груп ради та їх склад, перспективу створення Громадських рад при найбільших міських відділах міліції області і закріплення кураторів за цими міськрайорганами із числа членів Громадської ради при УМВС.

 Також учасники засідання внесли пропозиції щодо проведення семінару-наради із головами і заступниками Громадських рад при місцевих органах виконавчої влади з метою поглиблення взаємодії та обміну досвідом роботи. Було запропоновано урізноманітнити тематику та збільшити кількість занять, що проводять члени дорадчого органу з особовим складом ОВС у системі службової підготовки.

Підсумовуючи результати засідання, Віктор Семенович наголосив, що усі розглянуті питання та прийнятті рішення будуть відображенні у відповідних документах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі