«Секрет музичності Сергія Єсеніна»

7 лютого 2013 року в рамках роботи «Театральної вітальні» в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулася концертна програма «Мой Есенин» учасників творчого клубу «Натхнення» Кіровоградського музичного училища.

IMG_1650

Це вже не перша зустріч учасників клубу з гостями в стінах обласного художнього музею. В травні 2012 року шанувальники таланту самодіяльних акторів мали змогу переглянути три уривки з вистав «Лісістрата» Аристофана, «Антігона» Софокла та «Езоп» за п’єсою Г.Фігейредо.

Також було презентовано широкому загалу й мистецький проект про розвиток образотворчого мистецтва на Кіровоградщині - «Світ у чуттєвих образах».

Восени 2012 року творчий клуб «Натхнення» Кіровоградського музичного училища відсвяткував своє 25-річчя. В ньому працюють літературно-театральна та мистецтвознавча групи. В програмі літературно-театральної групи – підготовка вистав та уривків із вистав за творами української та світової драматургії: «Безталанна» І.Карпенка-Карого, «По-модньому» М.Старицького, «Іспанці» М.Лєрмонтова, «Про Федота-стрільця» Л.Філатова, «Собака на сіні» Лопе де Вега, «Лісістрата» Аристофана, «Езоп» Г.Фігейредо, «Кімната нареченої» В.Красногорова, «Едіт Піаф» В.Легентова; інсценізація творів А.Чехова, М.Зощенка та ін.; проведення літературно-театральних конкурсів та літературно-музикальних вечорів. Незмінним керівником клубу протягом багатьох років є викладач світової літератури та художньої культури музичного училища, енергійна й невгамовна Людмила Іванівна Френчко.

Сьогоднішній літературно-музикальний вечір присвячений творчості видатного російського поета Сергія Єсеніна. Цей вечір вже проводився в рамках конкурсу, який був організований Російським центром естетичного виховання. В програмі музейного заходу відбулася відеопрезентація «Секрет музыкальности Сергея Есенина», слово про поета «Мой Есенин», читання віршів та виконання пісень та романсів на слова Єсеніна у виконанні студентів Кіровоградського музичного училища А.Веретеннікової, Д. Довгої, С.Ладченка, А.Куби, Т.Воронової, І.Шевцова, О.Заєць, Я.Макарової, В.Паславської, Є.Кочарян, ансамбля «Соколи», Ю.Бичкової, дуета гітаристів у складі О.Балога та Д.Чепурка. У концерті приймав участь квінтет «Мініатюра» Кіровоградської музичної школи № 3 (керівник – Аліна Довга), який виконував романс «Цветы» на слова С.Єсеніна. Приємно відмітити той факт, що музику для цього романсу написала студентка І курсу музичного училища Дарина Довга, яка ж і стала переможцем конкурсу, присвяченого творчості Сергія Єсеніна, організованого Російським центром естетичного виховання.

Художнім оформленням заходу стала робота художника-земляка Володимира Волохова (1939 р. н.) «Лірика Сергія Єсеніна» (1982), яку до фондового зібрання музею передав меценат та галерист Микола Цуканов.

Загалом творчий вечір пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, мав схвальні відгуки гостей заходу та співробітників музею.

Отже, побажаємо подальших творчих пошуків і здобутків, наснаги і успіхів талановитим учасникам клубу «Натхнення» та його керівнику – чарівній Людмилі Френчко!

Леся Дмітрієва

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua