Дільничні поглиблюють взаємодію з представниками територіальних громад обласного центру

На території міста Кіровограда триває профілактична операція під умовною назвою «Візит». У рамках відпрацювання дільничні інспектори міліції проводять зустрічі не лише з місцевими жителями, а й з представниками органів самоорганізації населення.

 З метою поглиблення такої взаємодії у приміщенні Кіровоградського міськвиконкому дільничні інспектори Кіровського відділу міліції поспілкувалися з головами квартальних комітетів Кіровського району м. Кіровограда.

Syhopar

 На початку зустрічі начальник сектору ДІМ Кіровського відділу Кіровоградського міськвідділу міліції УМВС України в Кіровоградській області майор міліції Сергій Сухопар представив присутнім нових працівників служби дільничних інспекторів міліції Кіровського ВМ та розповів про нові вимоги, які ставляться перед дільничними у зв'язку зі змінами в законодавстві України.

Разом із представниками громадськості правоохоронці обговорили проблеми  громади і шляхи їх вирішення. Зокрема, Сергій Анатолійович наголосив на необхідності постійної взаємодії голів квартальних комітетів з дільничними інспекторами міліції, яка і на даний час дає свої позитивні результати. Адже майже всі представники територіальних громад знайомі зі своїми «шерифами», тісно та плідно співпрацюють з ними, знають і місця, і часи прийому, про що сповіщають жителів району. Найбільш ефективною така взаємодія склалася на тих дільницях, де дільничні інспектори міліції працюють довгий час, тому жителі знають їх дуже добре.

Наприкінці зустрічі голови квартальних комітетів пообіцяли і надалі сприяти правоохоронцям у межах своїх повноважень. А працівники міліції, у свою чергу, вручили  присутнім візитки, де зазначені необхідні реквізити дільничних, які обслуговують територію Кіровського району.
Повідомляє прес-служба УМВД України в області.

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua