• Головна
  • Війна на Донбасі: Від початку доби бойовики 5 разів порушили режим тиші
15:51, 5 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Війна на Донбасі: Від початку доби бойовики 5 разів порушили режим тиші

Війна на Донбасі: Від початку доби бойовики 5 разів порушили режим тиші

Від початку поточної доби, 05 квітня, бойовики на Донбасі п’ять разів порушили режим припинення вогню.

Про це повідомили у Міністерстві оборони України, передає 0522.ua.

На Донецькому напрямку, з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, російські окупаційні війська тричі відкривали вогонь по позиціям українських захисників в районі населеного пункту Кам’янка. Також збройні формування Російської Федерації використовували міномет 120 калібру під час обстрілу наших позицій неподалік Гнутового. На Луганському напрямку, противник випустив дві міни 82 калібру по позиціям Об’єднаних сил в районі населеного пункту Хутр Вільний, – мовиться у повідомленні.

Зазначається, що українські військові відкривали вогонь у відповідь, втрат у лавах ЗСУ немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Війна #Донбас #ООС. АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Рішення прийнято одноголосно: відкрився перший переговорний кластер про вступ до ЄС України та Молдови
Понад 70% українців підтримують ідею боротьби з незаконним контентом в Інтернеті, проте майже 60% бачать у регулюванні ризик зловживань
Вашингтон готується повернути санкції проти нафтового сектору РФ — Трамп
«Не відповідає дійсності»: у Генштабі спростували заяви РФ про нібито удар по автобусу з дитячою футбольною командою
Оголошення