Зернова сівалка Horsch Pronto – рекордний врожай ріпаку.

сівалка хорш пронто
сівалка хорш пронто

Компанія ТОВ «ПОЛЕТЕХНІКА» веде свій шлях із 2000 року, з дати заснування «АФ «Батьківщина». За 20 років ми здобули унікальний досвід співробітництва з провідними світовими брендами сільгосптехніки, агротехнологій, та точного землеробства. Стали надійними партнерами для великої кількості українських господарств.

Важливим результатом нашої плідної праці стало визнання компанії ПОЛЕТЕХНІКА лідером галузі за підсумками 2019 року від Національного бізнес-рейтингу.

Нашою філософією була і є доступність для кожного українського аграрія. І за ці роки ми домоглися видатних результатів: у нашому каталозі техніки є моделі, які повністю покривають попит будь-яких господарств, незалежно від їх фінансових можливостей.

Саме таку філософію ми застосовуємо, коли представляємо техніку компанії Horsch в Україні. Запровадивши на українському агроринку з 2020 року нову ланку компактних сівалок точного висіву Maestro CV/RV/DV, ми таким чином, задовольнили потреби, як малих господарств, які обробляють невелику кількість землі, так і великих господарств, що мають віддалені поля, на які вести великі сівалки просто не рентабельно. Щоб дізнатися більш детально про продукцію Horsch, а саме:

- Повні характеристики та відеоогляди

- Умови купівлі, програми кредитування, лізинг та Trade-In

- Ціни

Переходьте на сайт Полетехніка за цим посиланням

Але особливу увагу ми хотіли би приділити зерновій сівалці HORSCH PRONTO NT. За допомогою якої, ми у минулому сезоні на полях «АФ «Батьківщина зібрали рекордний врожай ріпаку 4,5 т/га. 

Зернова сівалка HORSCH PRONTO NT - розроблена спеціально для українських умов

Сівалка Хорш Пронто дозволить Вам працювати вдень і вночі. Сівалка дає можливість якісного посіву як в пересушений, так і в перезволожений ґрунт завдяки системі чистиків і спеціальній конструкції рами.

Підтверджено в реальних умовах посіву восени 2018 року: коли інші сівалки стояли, PRONTO NT працювала в полі та сіяла навіть в бруд!

HORSCH PRONTO NT - особливості, переваги та унікальні можливості для вашого господарства

Зернова сівалка Horsch Pronto, забезпечить посів культур в агротехнічні терміни в найскладніших умовах, з найменшими витратами. Протягом 2,5 років агрономами та інженерами компанії ТОВ «ПОЛЕТЕХНІКА» спільно з інженерно - конструкторським бюро німецького заводу HORSCH, розроблялася абсолютно нова унікальна, високопродуктивна пневматична дискова зернова сівалка. В даній машині реалізовані всі побажання і зауваження агрономів: враховані особливості ґрунтово-кліматичних умов України, допрацьовані недоліки всіх існуючих зернових сівалок, взяти переваги існуючих знарядь. На сьогодні ця сівалка - №1 в Україні серед широкозахватних посівних комплексів!

Ваші вигоди від роботи зерновою сівалкою Horsch Pronto NT

Середня продуктивність за добу – 200 га. *РЕКОРД – 250 га. Ви отримуєте якісний посів в найскладніших умовах. Обмеженням посіву виступає тільки можливість трактора вийти в поле. Таким чином сівалка виключає ризик «не посіяти взагалі».

В чому універсальність сівалки? Посів за будь-якою технологією: традиційною, мінімальною, нульовою; як в оброблений ґрунт, так і по будь-якій стерні, в стоячий соняшник, по найскладнішому попередникові – кукурудзі. Економічна! Витрати дизпалива навіть при нульовому посіві – як на культивації – до 6 л/га!

Для сівалки достатньо мінімального тягового зусилля навіть при нульовому посіві: 300 к.с. для ширини захвату 12м, для ваги сівалки 16 тонн.

Якісний посів дрібно- і крупнонасіннєвих культур без встановлення додаткових опцій. Це однаково якісний і найбільш високоточний посів всіх культур: від маку до гороху. Безпроблемний посів плівчастих культур: вівса, ячменю.Сівалка Horsch Pronto NT має найменший радіус розвороту серед всіх конкурентних аналогів– вона не вимагає декількох обсівів поля по периметру. Посівний комплекс потребує мінімального тягового зусилля, навіть при нульовому посіві.

Зернова сівалка Horsch Pronto NT забезпечить вам посів зернових культур в агротехнічні строки при складних умовах роботи з найменшими витратами!

Особливості конструкції і технічні переваги Horsch Pronto NT

Бункер для насіння і добрив:

- матеріал: пластик, що робить бункер практично не схильним до корозії.

- великий об’єм бункера (для Хорш Пронто 12NT) 12 000 л, забезпечує меншу кількість завантажень, а отже, збільшення продуктивності.

сівалка horsch pronto
сівалка horsch pronto

Універсальні бункери дають змогу заповнювати сівалку як насінням і добривами одночасно, так і обидві секції, що дає змогу виконувати посів за зміну при одному завантаженні.

Дана сівалка швидше інших завантажується і при цьому абсолютно не травмує насіння. Повне завантаження насінням і добривами: 12000 літрів за 12 хвилин.

Завантажувальний шнек має діаметр, що забезпечує швидке завантаження. Шнек складається і розкладається за допомогою гідравліки, що виключає необхідність залучення до посіву додаткового персоналу.

Спеціальна система кріплення бункера до рами за типом «коромисло» дозволяє розподіляти вагу з бункера і рами для збільшення тиску на ріжучі та висіваючі диски. Це забезпечує більш високу швидкість роботи і зменшення навантаження на трактор.

За рахунок чого сівалка Horsch Pronto забезпечує рівномірні сходи? 

сівалка зернова horsch pronto nt ціна
сівалка зернова horsch pronto nt ціна

Розрізні диски адресно формують борозни, видаляючи з них рослинні залишки і грубі грудки ґрунту.

сівалка зернова хорш пронто
сівалка зернова хорш пронто

Сошники TurboDisc за рахунок своєї значної свободи переміщення (до 15 см) здатні копіювати поверхню ґрунту. За рахунок цього забезпечується точне і рівномірне викладання насіння на встановлену глибину.

Чотири гумових амортизатора в кріпленні кожного з сошників забезпечують бездоганну передачу високого притискаючого зусилля на сошник (до 120 кг) і його плавний хід при русі на високій швидкості.

Прикочуючий ролик за висіваючим сошником точно утримує його на встановленій глибині, і забезпечує хороший контакт насіння з ґрунтом.

Дізнавайтеся ціну та умови купівлі сівалки Хорш Пронто у Кредит, Лізинг або Trade-In на сайті ПОЛЕТЕХНІКА за посиланням: https://poletehnika.com.ua/

Або за номерами нашої гарячої лінії:

098-931-31-31; 066-931-31-31;

З любов’ю, компанія ПОЛЕТЕХНІКА.

Cівалка зернова HORSCH Pronto модели NT Полетехніка Сівалка Хорш Пронто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі