• Головна
  • На Кіровоградщині виявлено факти протиправного втручання у діяльність суб’єктів господарювання
17:30, 13 лютого 2013 р.

На Кіровоградщині виявлено факти протиправного втручання у діяльність суб’єктів господарювання

Органами прокуратури приділяється постійна увага питанням забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності.
 
Світловодським міжрайонним прокурором за результатами перевірки звернення голови фермерського господарства встановлено порушення  в діях службових осіб місцевої податкової. Так Світловодською ОДПІ без зазначення підстав, у порушення вимог Податкового кодексу направлено запит цьому суб'єкту господарювання з вимогою надати пояснення та копії документів  щодо проведення господарської діяльності. Прокуратурою внесено подання начальнику Світловодської ОДПІ з вимогою усунути виявлені порушення.
Прокурором м.Кіровограда за повідомленням директора ТОВ проведено перевірку законності притягнення суб'єктів підприємницької діяльності до адміністративної відповідальності Кіровоградською ОДПІ за результатами якої  начальнику податкової  інспекції внесено подання.
Прокурором міста встановлено, що на приватних підприємців накладались адміністративні стягнення у розмірах, що перевищують встановлені законодавством. Розгляд адміністративних матеріалів здійснювався формально про що може свідчити сплата штрафів до винесення відповідних рішень. Крім того, постанови по справам про адміністративні правопорушення правопорушникам не вручались, що позбавляло можливості оскаржувати їх. 
 З початку року на телефон «гарячої лінії» прокуратури надійшло 6 повідомлень щодо фактів незаконного втручання у діяльність суб’єктів господарювання.  Робота органів прокуратури  на даному напрямку триває.
Повідомляє прес-служба прокуратури в області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...