Олександр Чернявський провів перший прийом громадян на посаді заступника голови облдержадміністрації

Перший прийом громадян з особистих питань для Олександра Чернявського виявився доволі плідним – близько десятка різних проблем і прохань, які здебільшого стосувались житла, або житлово-комунальних питань.

Вирішувати які, традиційно, заступнику голови облдержадміністрації допомагали начальники профільних структур ОДА, представники територіальних органів та влади на місцях. Проблему кожного заявника заступник голови облдержадміністрації намагався розглянути максимально уважно і детально, попередньо вже обговоривши із присутніми на прийомі чиновниками можливі шляхи вирішення.

Так, було кілька заяв щодо надання матеріальної допомоги. Наприклад, для чоловіка зі Знам'янки так склалися життєві обставини, що власного житла він позбувся, а придбати новий будинок у нього грошей немає. Можливий вихід – стати у чергу на житло, але для цього потрібна реєстрація, якої чоловік також не має. Або інша ситуація – жінка із Кіровограда хоче отримати від обласної влади матеріальну допомогу для оформлення документації, що підтверджувала б її права власності на квартиру після смерті чоловіка. Як відомо, заявники одержують матеріальну допомогу від обласної влади, але це виключні випадки, коли є проблеми зі здоров'ям і кошти йдуть на лікування. Для даних випадків шукали інші варіанти допомоги, позаяк для виділення грошей немає ані законних підстав, ані фінансових можливостей. Заявникові зі Знам'янки допомагатиме місцева влада у пошуках будинку без господаря і оформленням безстрокового договору його оренди, звісно не без участі облдержадміністрації, а кіровоградці у її митарствах із документами допоможе обласне управління юстиції.

Інші порушені питання заявниками, що розглянув Олександр Чернявський, стосувались вуличного освітлення та ремонту доріг, встановлення електролічильників у квартирах та підключення будинку до електромережі.

Уважно вислухавши кожного із заявників, Олександр Чернявський дав відповідні доручення присутнім на прийомі керівникам окремих структурних підрозділів ОДА, які далі куруватимуть вирішення цих питань.

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua