У Кировоградській обл. проведено підготовку до безпечного пропуску весняного льодоходу та повені

 13 лютого у Кіровоградській області відбулося одноденне командно-штабне тренування на тему: “Дії органів управління та сил обласної підсистеми єдиної системи цивільного захисту під час виконання завдань з організації безпечного пропуску весняного льодоходу та повені”.

У ході тренування перевірялася повнота та реальність розроблених планів реагування в період пропуску льодоходу,  паводку і повені з метою забезпечення оперативного реагування у разі порушень нормальних умов проживання населення, узагальнювався розрахунок сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів та інших установ і організацій, які можуть залучатися до ліквідації наслідків таких надзвичайних ситуацій.

Основна мета тренувань – удосконалення навичок керівників у приведенні підпорядкованих органів управління в готовність до дій за призначенням; організація взаємодії у ході реагування на надзвичайні ситуації; надання практичних навичок із збору, обробки та аналізу інформації про обстановку, підготовки даних для прийняття рішення, планування дій органів управління та сил, своєчасного доведення задач до підлеглих, безперервного управління ними у ході проведення рятувальних та інших невідкладних робіт; перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту області до виконання завдань за призначенням.

Тренування проходили за участі комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;  евакуаційних комісій (обласна, районні, міські); управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації; Управління ДСНС в області; розрахунково-аналітичні групи; сили і засоби ланок обласної підсистеми ЄДС ЦЗ; спеціалізовані служби цивільної оборони області; аварійно-рятувальна служба  оперативного реагування  області.

Повідомляє прес-служба Управління ДСНС в області.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua