Обласний військовий комісаріат відбирає кандидатів на військову службу за контрактом

На військову службу за контрактом на посади солдатів, сержантів і старшин приймаються громадяни України віком від 18 до 40 років, які бажають проходити військову службу за контрактом у військових частинах Збройних Сил України (Повітряні Сили, Сухопутні війська, Військово-Морські сили) та пройшли професійно-психологічний відбір, мають хорошу фізичну підготовку і відповідають вимогам військової служби:

громадяни, яким виповнилось 18 років, і мають повну середню, професійно-технічну, вищу освіту та не проходили строкову військову службу;

військовозобов`язані до 40 років, а також жінки від 18 до 40 років, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

Контракт про проходження військової служби укладається:

 з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу, - строком на 3 роки;

з військовослужбовцями, прийнятими на посади сержантського та старшинського складу, - строком на 5 років;

Громадяни, прийняті на військову службу за контрактом забезпечуються:

- стабільним грошовим забезпеченням від 3400-4000 гривень і більше, залежно від посади і вислуги років;

- безкоштовним медичним обслуговуванням;

- пільговим відпочинком з членами сім`ї у санаторіях Міністерства оборони України;

- обов`язковим державним страхуванням:

- службовим житлом ;

- правом навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти;

- гарантованим соціальним та правовим захистом військовослужбовців та членів їх сімей;

- безкоштовним харчуванням,або грошовою виплатою за харчування;

- раз на рік матеріальною допомогою у розмірі місячного окладу грошового забезпечення;

- у разі відбуття у щорічну чергову відпустку виплачується грошова допомога на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення;

- після закінчення військової служби за першим контрактом і укладення наступного надається право на безкоштовне отримання заочної освіти;

- при переїзді до нового місця cлужби виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення та 50% на кожного члена сімї:

Розширення військового діапазону прийняття на військову службу за контрактом від 18 до 40 років дає можливість окремим громадянам мати право на пенсійне забезпечення при звільнені з військової служби за віком або станом здоров`я за наявності в них загального трудового стажу не менше 20 років, де 12,0 років становить військова служба.

Згідно із законом України військова служба у Збройних силах України є державною службою особливого характеру. Час проходження військової служби зараховується до загального стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

Строк військової служби за першим контрактом установлено від одного року.

1205 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua