Андрій Ніколаєнко привітав переможця Національного конкурсу з ораторського мистецтва

 Голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко зустрівся з представниками "Спілки Англійської Мови" в Україні та привітав переможця цьогорічного Національного конкурсу з ораторського мистецтва.

Перше місце у конкурсі, який проходив за ініціативи "Спілки Англійської Мови" серед учнів шкіл та студентів навчальних закладів віком від 16 до 20 років, здобув студент Кіровоградського державного педагогічного університету імені Винниченка Іван Данилко.

Як повідомила доцент кафедри перекладу та загального мовознавства КДПУ Маргарита Данилко, Спілка, яку створено у Великій Британії у 1918-му році під патронатом англійської королеви, є міжнародною благодійною організацією. В Україні вона почала свою роботу лише у 2008-му році – на базі факультету іноземних мов КДПУ.

Серед пріоритетних напрямків діяльності організації – створення умов для спілкування людей різного віку, освіти та професій через обмін думками та досвідом за допомогою англійської мови, а також створення позитивного іміджу України в світі через інформування про її культурні та освітні здобутки.

Звертаючись до учасників зустрічі, Андрій Ніколаєнко відзначив: –Протягом останніх трьох років у Кіровограді відбулося чимало знакових подій, які засвідчили, що наш регіон є креативним, творчим і потужним науковим центром. Тим приємніше, що це підтверджують і перемоги наших кіровоградських студентів, зокрема, у Національному конкурсі з ораторського мистецтва.

– Хочу запевнити, що ми зробимо все, щоб переможець конкурсу потрапив на фінальні, світові змагання, які відбудуться у Лондоні у травні нинішнього року, з тим, щоб гідно представити на змаганнях нашу державу, підтвердивши позитивний імідж нашого регіону, де відбуваються знакові для України події у науковій та культурній сферах, – підкреслив керівник області.

Користуючись нагодою Андрій Ніколаєнко привітав Івана Данилка з перемогою та вручив йому сертифікат на подорож до Великобританії.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua