Дві кіровоградські сім'ї одержали ордери на квартири

У переддень 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан і Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівництво області зустрілося із воїнами-інтернаціоналістами.

Заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух звертаючись до присутніх зазначила, що дата 15 лютого, для тих, хто добре пам’ятає часи Радянського Союзу, символізує як біль втрати, так і радість повернення на Батьківщину. Нині на Кіровоградщині проживає більше 3 тисяч воїнів-афганців. А 118 матерів не дочекалися своїх синів. Галина Пастух зупинилася на кроках, що покликані підтвердити небайдужість влади і до такої категорії населення як воїни-інтернаціоналісти.

- Наші зустрічі із воїнами-афганцями – традиційні, і продовжуються вони незалежно від прізвища голови облдержадміністрації, - підкреслила Галина Пастух.

Вона нагадала, що попередній керівник області Сергій Ларін підписав угоду про взаємодію і співробітництво з обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану. За тим, як угода виконується, продовжує слідкувати і нинішній очільник області Андрій Ніколаєнко.

Галина Пастух запевнила, зокрема, що обласна влада не знімає з контролю питання ремонту приміщення, де знаходиться офіс обласної спілки ветеранів Афганістану.

Заступник голови облдержадміністрації підкреслила, що керівництво держави тримає питання соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів в особливому полі зору – цей напрямок знайшов своє відображення і в проголошених Президентом України соціальних ініціативах.

Вже сьогодні збільшилося пенсійне забезпечення воїнів-афганців, є позитивні зрушення і у забезпеченні житлом. Так, у минулому році область отримала 1,8 млн. грн. з державного бюджету для придбання квартир пільговим категоріям населення, за рахунок цих коштів 7 сімей воїнів-інтернаціоналістів отримали довгоочікувані квартири у минулому році, а іще двом ордери на житло вручили сьогодні – це сім'ї воїна-інтернаціоналіста Людмили Олександрівни Ніколаєвської, а також Олександра Вікторовича Медведєва.

Згадала Галина Пастух і про сферу охорони здоров'я, зокрема, в тій частині, що стосується і воїнів-інтернаціоналістів. Вона зазначила, що виключно за спонсорські кошти капітально відремонтовано усі палати обласного госпіталю, де мають право лікуватися і учасники бойових дій на території інших держав. За минулий рік там пролікувалося 249 афганців.
Продовжився урочистий прийом врученням почесних грамот і подяк від обласної державної адміністрації та обласної ради.

Від імені усієї регіональної спільноти воїнів-інтернаціоналістів керівництву області за приділену увагу подякував голова обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Віталій Токарєв. Окремо він підкреслив, що проблеми афганців – серед пріоритетів державної політики і що саме за президентства Януковича, суттєво пожвавилася ситуація із придбанням квартир для афганців, чого не було у попередні роки. Так, лише цього року держава виділяє 95 млн. грн. на придбання квартир саме для цієї пільгової категорії громадян.

Позитивного настрою під час зустрічі своїми виступами додавали солісти обласної філармонії Сергій Дьомін та Ярослав Страшной. Виконав пару композицій і представник обласної організації УСВА, лауреат міжнародних фестивалів бардівської та патріотичної пісні Сергій Сривков.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua