• Головна
  • Галина Пастух провела у Новомиргороді прийом громадян з особистих питань
19:00, 15 лютого 2013 р.

Галина Пастух провела у Новомиргороді прийом громадян з особистих питань

На прийом до заступника голови облдержадміністрації Галини Пастух записалися вісім громадян, переважна більшість яких жителі райцентру.

Декілька звернень стосувалися соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів, зокрема у плані забезпечення пільговиків житлом та автотранспортом. В рамках відповідної державної програми одному із них виділено кошти на придбання квартири у Новомиргороді, проте через затримку з надходженням коштів на рахунок казначейства заявник поки що без житла.

Керівництво району запевнило, що питання буде одразу вирішено, як тільки казначейська служба отримає відповідні асигнування.

Щодо другого учасника бойових дій, інваліда загального захворювання ІІІ групи, який замикає сотню в обласній черзі на безкоштовний автомобіль, Галина Пастух доручила голові Новомиргородської райдержадміністрації Олександру Ковтуну детальніше вивчити документацію пільговика, і якщо є підстави - першочергово забезпечити його транспортом.

Жителька села Мар’ївка, яка виховує 6 дітей, потребувала роз’яснення щодо порядку призначення пенсії багатодітним матерям. За дорученням куратора гуманітарної сфери, керівництво департаменту має оперативно разом із управлінням Пенсійного фонду України в Новомиргородському районі задовольнити прохання багатодітної матері, згідно з нормами пенсійного законодавства.

Заявниця із Оситняжки, яка є інвалідом ІІІ групи отримала консультацію стосовно порядку виділення санаторно-курортних путівок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...