Громадськість Кіровоградщини вимагає перегляд ставок єдиного податку для підприємців

Громадськість Кіровоградщини вимагає перегляд ставок єдиного податку для підприємців

Вчора, 23 квітня, відбулося чергове засідання Громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації в режимі онлайн.

Про це повідомляє кореспондентка 0522.ua.

На порядку денному було ряд питань, одне із яких - про недопущення знищення бізнесу в умовах карантину. Члени Громадської ради підтримали звернення до голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня про перегляд ставок єдиного податку.

На сьогодні фізичні особи – підприємці , що обрали спрощену систему оподаткування опинились в скрутній ситуації, яка пов’язанаіз запровадженням обмежувальних заходів у з в’язку з розповсюдженням корона вірусної хвороби. На підприємців лягає тягар сплати податків та зборів за найманих працівників, єдиногоподатку та оренди, незважаючи на те, що з 12 березня 2020р. вони не здійснюють своєї діяльності з причин карантину.
Зважаючи на зміни прийняті Верховною Радою Україниу Законі України«Про внесення змін до деяких законодавчих актів , спрямованих на додаткове забезпечення соціальних та економічних гарантій у з в’язку з поширенням корона вірусної хвороби»від 30.03.2020 року , згідно з яким органам місцевого самоврядування надається право прийняти рішення про внесення змін до прийнятого рішенняпро встановлення місцевих податків та зборів щодо зменшення ставок єдиного податку.
З метою попередження тотального колапсу підприємництва та недопущення закриття підприємцями підприємницької діяльності та звільнення найманих працівників просимо Вас допомогти малому та середньому бізнесу і посприяти щоб органи місцевого самоврядування на території Кіровоградської області використали своє право щодо зменшення ставок єдиного податку на своїх територіях ( як , наприклад це відбулось в Новоукраїнському районі), та запровадилина період карантину , для тих підприємців першої та другої групи , які не здійснюють свою основну діяльність нульову ставку єдиного податку і після закінчення карантину на наступні шість місяців встановили для першої групи ставку 5% від прожиткового мінімуму , а для другої -10% від мінімальної заробітної плати, - йдеться у зверненні.


Рада карантин бізнес податки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі