
14:08, 28 квітня 2020 р.
Надійне джерело
Герої дня: олександрійські комунальники «знесли» світлофор

Сьогодні, 28 квітня, вранці на одній з олександрійських вулиць сталась прикра історія з працівниками місцевої комунальної служби.
Про це повідомляє «Голос Громади», передає 0522.ua.
Робочий автомобіль рухався поблизу магазину «777» з витягнутою платформою й зачепив дроти світлофора. Разом зі світлофором впав і дорожній знак.
Почісуючи потилиці комунальники вирішують, що ж робити далі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
10:14, 11 червня
4
13:40, 17 червня
18
Коментарі