
14:39, 29 квітня 2020 р.
Надійне джерело
До Кропивницького вже прибули перші три нові автобуси

Сьогодні, 29 квітня, перші три, з чергової п’ятірки нових автобусів, вже прибули на базу «Електротрансу».
Про це повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович, передає 0522.ua.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
Коментарі