У Кропивницькому розшукують літню жінку

У Кропивницькому розшукують літню жінку

У Кропивницькому друзі розшукують Ніну Хмарську, 1939 року народження.

На адресу редакції 0522.uaприйшов лист, його зміст:

Дорогі друзі! Звертаюся до всіх небайдужих за допомогою, порадою чи конкретною дією в зв'язку із загадковим зникненням колишньоїколеги (по роботі в БУ "Гідроспецбуд-2, тресту "Дніпроспецбуд") ХМАРСЬКОЇ НІНИ ІВАНІВНИ, 1939 року народження (08.03.1939), місце проживання м.Кропивницький, площа Дружби народів.
Ніна Іванівна хворіє на цукровий діабет, перенесла інсульт. За свідчення сусідів, в березні поточного року вони спостерігали випадки неадекватної її поведінки.
Маємо інформацію, що до Хмарської Н.І. навідувалася соціальна працівниця з Територіального центру Подільського району міста Кропивницький Ольга. На наше звернення в телефонному режимі отримали відповідь від робітника вказаного центру, що в справі є заява Хмарської Ніни Іванівни про відмову від послуг соціального працівника у зв'язку із сімейними обставинами, датована 27.03.2020 року, тобто, вже маючи в поведінці ознаки психічного розладу. В квартирі з ніною Іванівною проживав брат Микола (прізвище має інше).
Наразі, починаючи з 08 березня 2020 року (спроби поздоровити з Днем народження, а потім з Пасхальними святами) телефон Ніни Іванівни не відповідає, також ніхто не відповідає на дзвінки в двері. Останній раз колеги навідувалися до її квартири 24 квітня 2020 року. Сусіди стверджують, що Ніну Іванівну забрали "опікуни", яким дуже потрібна квартира. Ми (колеги) підготували відповідні заяви до правоохоронних органів, але в звязку з карантинними обмеженнями, з врахуванням хвороби Ніни Іванівни на цукровий діабет, можемо втратити час.
До лікарень, будинку - інтернату для людей похилого віку, психоневрологічної лікарні телефонували. У них такої пацієнтки наразі не має і не було. На нашу думку, її життю загрожує реальна небезпека. Якщо, люди, що утримують (можливо незаконно) ХМАРСЬКУ НІНУ ІВАНІВНУ, мають щирі наміри, то вони повинні бути реалізовані в законний спосіб, прозоро, з можливістю кожному бажаючому впевнитись, що Ніна Іванівна жива і отримує належний догляд і вчасну медичну допомогу.
Будь ласка, хто має будь-яку інформацію про даний випадок, або може порадити яким чином найшвидше, без волокіти, очікування відповіді на запити протягом 30 днів (до Територіального центру, Швидкої, ЖЕКу, Пенсійного фонду,) прояснити ситувацію, а , у разі необхідності, вчасно відреагувати, відгукніться в коментарях.

Кропивницький розшук людина допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі