• Головна
  • Сесія обласної ради розглянула питання «Про стан реалізації програми «Центральний регіон – 2015»
19:00, 18 лютого 2013 р.

Сесія обласної ради розглянула питання «Про стан реалізації програми «Центральний регіон – 2015»

Доповідати про стан реалізації програми "Центральний регіон – 2015" під час засідання сесії обласної ради мала директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ніна Рахуба, проте депутати після детального аналізу у профільних комітетах обласної ради зголосилися приймати рішення без обговорення. Однак окремі питання щодо виконання програми від кількох депутатів все ж таки прозвучали.

Так, відповідаючи на питання депутата обласної ради Романа Колесніченка, Ніна Рахуба прокоментувала процес освоєння коштів для реалізації програми у частині завдань по соціальній сфері. За її словами, всього у програмі "Центральний регіон – 2015" заплановано реалізацію 2578 соціальних проектів. За 2011 – 2012 роки реалізовано 1400 і 705 – у процесі виконання. Що стосується використання коштів, то Ніна Рахуба повідомила, що на 5 років реалізації програми передбачено майже 4 млрд. грн., з них майже 764 млн. грн. – на період 2011 – 2012 років. На ті об’єкти, які повністю виконано, за словами Ніни Афанасівни, використано 480 млн. грн., на інші об’єкти, що в процесі виконання – 352 млн. грн.

Свої зауваження і доповнення щодо реалізації програми висловили й інші депутати, зокрема, народний депутат України Валерій Кальченко, а також депутати обласної ради Віктор Окаєвич, Валерій Манухін та Вікторія Крамарова.

В результаті рішення по програмі "Центральний регіон – 2015" було прийнято в цілому з окремим зауваженнями щодо внесення змін у програму по завданнях, які виконані за звітний період не у повному обсязі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...