
15:42, 5 травня 2020 р.
Надійне джерело
Спершу запустять електрички: Як Укрзалізниця виходитиме з карантину

Укрзалізниця планує почати вихід із карантину з запуску електричок. Опісля на маршрути вийдуть швидкісні потяги категорії "Інтерсіті" та "Інтерсіті +". Наразі в Укрзалізниці лише обговорюють таку ініціативу.
Про це повідомляє інформаційна агенція Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело в транспортній галузі.
Отже, попередньо, Укрзалізниця виходитиме з карантину за таким планом:
- запуск приміських електропоїздів;
- вихід на маршрути швидкісних потягів "Інтерсіті" та " Інтерсіті +";
- повноцінний запуск залізничного сполучення в межах України.
Водночас запуск міжнародних перевезень залежатиме від рішення, зокрема сусідніх країн, з якими налагоджено пасажирське залізничне сполучення. Також немає інформації, чи обмежуватиме Укрзалізниця кількість пасажирів у потягах після завершення карантину.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
Коментарі