
12:40, 8 травня 2020 р.
Надійне джерело
На вулиці Кропивницького виїхали велопатрулі

Від сьогодні на вулиці Кропивницького виїхали велопатрулі.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції області, передає 0522.ua.
Вони працюватимуть вдень у теплий період року.
Поліцейські зосередять свою роботу на забезпеченні публічного порядку у центральній частині міста, парках, набережній річки Інгул та пішохідних зонах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
10:14, 11 червня
4
13:40, 17 червня
18
Коментарі