Кіровоградська ТЕЦ продовжує розвиватись

Для того, щоб бути успішним і розвиватись підприємство має весь час шукати шляхи оптимізації своїх витрат і впроваджувати новітні технології. Саме такий шлях і обрало для себе комунальне підприємство «Теплоенергетик». В рамках цієї стратегії було створено «окрему бригаду з наладки теплових мереж».

«Наша місія – задоволення суспільних потреб споживачів електричною та тепловою енергією, що надаються КП «Теплоенергетик», а також створення умов для якісної роботи трудового колективу підприємства з дотриманням високого рівня економічних та соціальних стандартів», - постійно наголошує генеральний директор Сергій Кравченко.

Саме для того, щоб надавати якісні послуги з теплопостачання, на підприємстві і була створена «окрема бригада з наладки теплових мереж». Вона складається з 1 майстра дільниці, 1 інженера, 2 слюсарів і 1 зварювальника. Головне завдання - це налагодження елеваторних вузлів споживачів тепла. За більш ніж 20 років незалежності, в Кіровограді, через самовільні і не погоджені відрізання від централізованого опалення склалась вкрай неоднозначна ситуація з опаленням помешкань. Всім відома ситуація, коли споживачі наголошують на холоднечу в помешканнях, а теплопостачальне підприємство, даючи максимально можливу температуру теплоносія, не може задовольнити вимогу в повному обсязі. Чому так відбувається?

Через хаотичні відключення, внутрішньобудинкові мережі, були розбалансовані і навіть при максимально якісній подачі теплоносія абонент не завжди отримував бажану послугу. Національна комісія з регулювання ринків комунальних послуг наголошує на необхідності врятувати комунальні комунікації. «Переобладнання внутрішньобудинкової системи опалення, яка відноситься до інженерної системи будинку, призводить до її розбалансування. Всі стояки та внутрішні розподільчі мережі гідравлічно ув'язані для забезпечення стабільної роботи системи опалення будинку. Будь-яке втручання в неї шляхом від'єднання від системи централізованого опалення погіршує роботу всієї системи», - стає зрозумілим з пояснювальної записки НКРКП.

«Окрема бригада з наладки теплових мереж» якраз і займається вирішенням цих проблем. Складаючись з фахівців, які мають багаторічний стаж роботи і необхідні навички, забезпечена всіма необхідними засобами для роботи, ця бригада в змозі, самотужки, провести необхідні роботи з налаштування внутрішньобудинкової теплопостачальної мережі окремо взятого об’єкту. Після проведення всіх налаштувань, досягається одразу декілька важливих результатів. Споживачі починають отримувати саме таку кількість теплоносія, яка дозволяє якісно обігріти помешкання. Комунальне підприємство «Теплоенергетик» має змогу заощадити на кількості теплоносія, що подається і відповідно економиться газ, який витрачається на опалення - головне те, що це відбувається без будь якого погіршення в наданні послуги споживачу. Всі роботи з налаштування робляться коштом підприємства, споживачі не несуть ніяких фінансових витрат.

Це тільки один із прикладів по-справжньому господарського підходу до роботи які КП «Теплоенергетик» активно впроваджує. З іншими напрямками розвитку та і взагалі з самим підприємством можна познайомитись з нашого сайту: http://teploenergetik.kr.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі