• Головна
  • Карта ремонтів: Кропивничанам презентували унікальний інструмент для перевірки ремонтних робіт
15:00, 13 травня 2020 р.
Надійне джерело

Карта ремонтів: Кропивничанам презентували унікальний інструмент для перевірки ремонтних робіт

Карта ремонтів: Кропивничанам презентували унікальний інструмент для перевірки ремонтних робіт

Сьогодні, 13 травня, у Кропивницькому у онлайн-форматі експерти ГО «Антикорупційний штаб» провели презентацію інноваційного діджитал-інструмента –  Карти ремонтів.

Карта ремонтів – це інтерактивна карта України, на якій позначені всі ремонтні роботи міста. Кожен житель Кіровоградщини може проконтролювати куди йдуть гроші платників податків, виділені на проведення ремонтів шкіл, будинків, лікарень, міжбудинкових кварталів тощо. Також кожен має можливість перевірити свої будинки, двори або ж школи, куди ходять їхні діти та залишити на сайті скаргу чи фотографії об’єкту. Юристи Антикорупційного штабу, у свою чергу, обробляють усі отримані скарги щодо неякісно проведених ремонтів, або ж взагалі їх відсутності.

Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що у Кропивницькому за останні три роки було укладено 1142 договора на проведення ремонтних робіт і витрачено близько 968 млн гривень. Найдорожчими ремонтами є: реконструкція проїжджої частини вул. Ельворті та вул. Миколи Левитського – 72,3 млн грн, реконструкція будівлі на вул. Архітектора Паученка 41/26 – 69,8 млн грн та ремонтні роботи у парку Перемоги – 38,6 млн грн.

Наша команда розробила унікальний інноваційний інструмент, який охоплює всю територію України: від міст-мільйонників до маленьких сіл. Карта ремонтів була створена для усіх громадян задля того, щоб вони могли легко контролювати витрати бюджетних коштів, а також для замовників і підрядників, задля мотивації виконувати свою роботу якісно, - розповіла Юлія Гречка керівниця ГО “Антикорупційний штаб”

У прес-брифінгу також взяв участь заступник міського голови Кропивницького  Олександр Мосін, який зазначив: «Щодо управління житлово-комунального господарствакількість об’єктів, у тому числі за минулі роки вдалося реалізувати за рахунок соціально-економічного розвитку – це державні кошти і кошти міського бюджету. Наразі ж працюємо над дорожнім фондом – подали свої проєкти на реалізацію до обласної адміністрації. ».

Ніщо так не пришвидшує ремонтні роботи, як відкрите кримінальне провадження. Саме тому, ми звертаємося до контролюючих та правоохоронних органів, у разі виявлення порушень під час робіт, або їх невиконання, - зазначив керівник проєкту “Карта ремонтів” Сергій Миткалик.

Наприкінці регіональний координатор Павло Лісниченко додав: “У Кропивницькому досить багато підрядних організацій, однак ми знаємо про те, що певні організації є постійними гравцями на ринку тих чи інших ремонтів. Враховуючи великий потік замовлень можемо бачити таку ситуацію, що підрядники можуть фізично не встигати виконувати ремонтні роботи. Тому тепер спільно з громадськістю можемо контролювати дані процеси через Карту ремонтів.”

Додатково:

Антикорупційний штаб — це громадська організація, метою якої є запобігання і протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення.

Карта ремонтів - інноваційний інструмент Штабу з інформацією про ремонти, профінансовані з міського бюджету.

У випадку додаткових коментарів та уточнень звертатись доПавлюк Ольги, PR-менеджерки ГО «Антикорупційний штаб»: +380688422114, olha.pavliuk.ukr@gmail.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #ЖКГ #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Вежливый Человек
13 травня 2020 р., 15:04
Зе#_ презик и голимый кловун😂😂😂😂👎👎👎..вот это выбрали себе хохлы "поводиря" в Гейропу
live comments feed...