У січні нинішнього року в Кіровоградському обласному перинатальному центрі народилися 123 малюка

Заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух провела чергове засідання обласної опікунської ради з питань функціонування Кіровоградського обласного перинатального центру.

Про поточну ситуацію в закладі проінформувала начальник відділу охорони дитинства та материнства управління охорони здоров’я облдержадміністрації Антоніна Кодрул.

За її словами, за січень 2013 року в перинатальному центрі проліковано 203 жінки зі складною екстрагенітальною та акушерською патологією.

- Протягом першого місяця нового року в закладі прийнято 118 пологів, під час яких народилося 123 діток, у тому числі 5 двієнь, - повідомила Антоніна Кодрул. - В палаті інтенсивної терапії новонароджених проліковано 19 дітей, більша половина з яких недоношені.

Для забезпечення повноцінного харчування та лікування пацієнтів Центру протягом січня з обласного бюджету витрачено більше 155 тисяч гривень.

Антоніна Кодрул зауважила, що діяльність перинатального центру знаходиться під пильною увагою столичних фахівців з Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України, за участі яких у Кіровограді систематично проводяться тренінги, семінари та конференції. Неабияку допомогу у лікуванні породілей та консультуванні складних випадків вад розвитку плоду відіграє запроваджена у закладі торік телемедицина.

За словами завідуючої перинатальним центром Тетяни Мітєвої, ведення реєстру проблемних вагітних у районних лікарнях значно підвищує якість надання породілям спеціалізованої медичної допомоги. Така система роботи, як відзначила Тетяна Мітєва, практикується поки що лише на теренах нашої області і вже викликає інтерес колег з інших областей.

Тетяна Мітєва відзначила також, що за підсумками роботи за минулий рік фахівці профільних наукових інститутів НАМН назвали Кіровоградський перинатальний центр – серед передових у перинатальній службі держави.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua