Кіровоградщина: Рятувальники і педагоги об’єднали зусилля заради безпеки дітей

На базі Кіровоградського інституту післядипломної освіти вчителів відбувся семінар з безпеки життєдіяльності.
P2480530

Життя сьогодні набрало настільки стрімкої швидкості, що знання основ безпеки є такими ж життєвонеобхідними, як і знання з математики, мови, вміння дати собі раду в екстремальній ситуації так само потрібні людині, як і вміння читати, рахувати, писати. Ази цієї науки ми отримуємо ще у дитячому віці – від батьків, вихователів та вчителів. І рятувальники Кіровоградщини беруть найактивнішу участь у навчанні підростаючого покоління правилам безпечної життєдіяльності, а також надають посильну методичну допомогу при підготовці і проведенні різних заходів по попередженню нещасних випадків серед дітей.

Під час семінару педагоги дізнались про досягнення пожежно-рятувальної служби у минулому році, про надзвичайні події, які виникли на території нашої області з вини або за участю дітей, про перемоги кіровоградських учнів у різноманітних дитячих рухах, фестивалях, зборах, КВНі, переглянули фільм про діяльність Управління ДСНС, яка, до речі, є найкращою в області.

Важливими у вихованні культури безпеки є тематичні Тижні знань, які проводяться двічі на рік у навчальних закладах за активної участі рятувальників. Тому детальний аналіз, методичні рекомендації, передовий досвід проведення цих заходів був як ніколи доречним під час семінару.

 Повідомляє прес-служба УДСНС в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі