• Головна
  • 39 кіровоградців пройшли відбір та зараховані на військову службу за контрактом у 2012 році
16:45, 20 лютого 2013 р.

39 кіровоградців пройшли відбір та зараховані на військову службу за контрактом у 2012 році

Нині основні зусилля вищого військового керівництва держави в сфері оборони спрямовані на створення компактних, технологічно сучасних та професійних Збройних Сил, здатних за потреби попередити будь-яку агресію проти нашої держави чи зазіхання на її територіальну цілісність

У цьому сенсі одним із пріоритетів військової реформи залишається перехід на стовідсоткове комплектування Збройних Сил військовослужбовцями служби за контрактом.
 Указом Президента України від 17 квітня 2002 року № 348/2002 затверджено Державну програму переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом.
 Перехід Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями контрактної служби надає змогу утримувати їх такими, структура і чисельність яких відповідає економічним можливостям держави та завданням щодо її оборони, підвищує бойову готовність та вимоги до особового складу.

Цей процес зумовлюється:
 змінами воєнно-політичної обстановки у світі, реформуванням
 збройних сил суміжних держав;
 необхідністю підтримання бойової готовності військ (сил) на
 належному рівні за рахунок укомплектування військових частин і
 підрозділів військовонавченим, професійно підготовленим особовим
 складом, спроможним в умовах скорочення чисельності Збройних Сил
 якісно виконувати поставлені завдання впродовж тривалого часу;
 зниженням показників щодо стану здоров'я, ділових і моральних
 якостей юнаків, які підлягають призову на строкову військову
 службу, зменшенням кількості осіб, що призиваються на таку службу;
 погіршенням стану підготовки і накопичення військовонавчених
 людських ресурсів, які підлягають призову на військову службу під
 час мобілізації.

В інтерв'ю журналу «Україна і світ» Президент України Віктор Янукович заявив, що для ефективної реалізації зазначених завдань влада повинна здійснити низку заходів з підвищення конкурентоспроможності військової служби.
 "Необхідно запровадити механізми мотивації для залучення молодих людей на військову службу за контрактом та продовження ними контрактів на наступні періоди", - наголосив Президент. Серед таких він назвав забезпечення військовослужбовців житлом, гідне грошове утримання, можливість здобуття вищої освіти під час проходження військової служби за рахунок держави і повноцінну бойову (спеціальну) підготовку.
 "Вирішивши ці та ще низку інших завдань, ми створимо умови для стовідсоткового комплектування армії військовослужбовцями за контрактом", - сказав Президент.
 З метою виконання завдань щодо поступового переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом сектором мобілізаційної роботи, територіальної та цивільної оборони (захисту) здійснюється загальна координація допомоги виконавчих органів міської ради Кіровоградському об’єднаному міському військовому комісаріату із зазначених питань.
 Участь медичних працівників у роботі міської військово-лікарської комісії для медичних оглядів кандидатів на військову службу за контрактом забезпечує управління охорони здоров’я.
 
Управлінням освіти спільно з командирами військових частин Кіровоградського гарнізону в навчальних закладах міста всіх рівнів акредитації проводяться заходи з підготовки допризовної молоді до виконання військового обов’язку.
 Забезпечення військово-патріотичного виховання допризовної молоді міста покладено на відділи сім’ї та молоді і фізичної культури та спорту.
 Відділом по роботі із засобами масової інформації забезпечується всебічне висвітлення процесу переходу Збройних Сил України на професійну контрактну основу, проведення агітаційної та роз’яснювальної роботи, спрямовану на підвищення престижності, а також моральної і матеріальної мотивації військової служби за контрактом.
 
За 2012 рік по місту Кіровограду пройшли відбір та зараховано на військову службу за контрактом 39 осіб.
 
Про умови відбору кандидатів на військову службу за контрактом, порядок укладання контрактів та особливості проходження контрактної служби у Збройних Силах України більш детальніше можливо ознайомитись в секторі мобілізаційної роботи, територіальної та цивільної оборони (захисту) за адресою: вул. Велика Перспективна, 41 (будівля Кіровоградської міської ради), кімната 304, тел. 24-63-51.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...