• Головна
  • Попельнастівська громада, яка була визнана спроможною, зникла з перспективного плану Кіровоградщини
15:06, 15 травня 2020 р.
Надійне джерело

Попельнастівська громада, яка була визнана спроможною, зникла з перспективного плану Кіровоградщини

Попельнастівська громада, яка була визнана спроможною, зникла з перспективного плану Кіровоградщини

Враховуючи висновок Кіровоградської обласної адміністрації, затверджений розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 01 серпня 2018 року № 564-р, керуючись  ч.5 ст.7 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  рішення Попельнастівської сільської  ради «Про добровільне об'єднання територіальних громад» відповідає  Законам і Конституції України.

23 грудня 2018 року відбулися перші вибори до Попельнастівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Постановою Кабінету Міністрів України від07.11.2018 року Попельнастівська сільська об'єднана територіальна громада Олександрійського району Кіровоградської області відповідно до ч.4 ст.9 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» визнана спроможною.

Так, Попельнастівська сільська об’єднана територіальна громада жила, розвивалась та вийшла на прямі міжбюджетні відносини з державою. Заключає договори з країнами Європейського союзу на залучення інвестицій для розвитку своєї громади. Наразі, діє та реалізовується проєкт Україна – Польща тощо.

Згідно перспективного плану Кіровоградської області, який затвердив Кабмін 13 травня цього року, Попельнастівська сільська рада відсутня та входить до складу Червонокам'янської громади.

Ми довго йшли до створення своєї громади, держава Законом України «Про добровільне об єднання» дала нам шанс відчувати себе господарями на своїй території. Як пояснити зараз громаді, що все було марно, що ми вже ніхто і за нас вирішили нашу долю…
Ми обирали нову владу не для того, щоб вони були господарями на нашій землі і вирішували за нас, де нам жити і з ким об'єднуватись, а для того, щоб вони нас чули і підтримували. Приймали закони, які будуть покращувати життя українців, а не знищували їх. Законом , який набув чинності 14.05.2020 року, Кабінет Міністрів  визначає  адмінцентри та території громад, без згоди громад. Це повне знищення  України! Як без згоди громади  можна вирішувати, де їм жити? А як же Конституція України, де  Єдиним джерелом влади – є народ!!!, - обурюються жителі  Попельнастівської громади.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Децентралізація #ОТГ #громада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ГКЧП
15 травня 2020 р., 16:03
ДАЁШЬ ФЕДЕРАЛИЗАЦИЮ ХОХЛОГАБОНИИ!!!👍👍👍
Останні новини
live comments feed...