• Головна
  • Один район - одна громада: В Україні реформа Децентралізації чи Централізації?
14:28, 18 травня 2020 р.
Надійне джерело

Один район - одна громада: В Україні реформа Децентралізації чи Централізації?

Один район - одна громада: В Україні реформа Децентралізації чи Централізації?

Згідно рішення, ухваленого Кабміном України, перспективний план Кіровоградської області, який набув чинності 14 травня 2020 року, Новомиргородський район входить як одна громада.

Про це повідомляє кореспондентка 0522.ua.

Новомиргородський район займає площу 1 032 км² та має населення у складі  27 839 осіб. 

Згідно попередніх проєктів перспективних планів, то Новомиргородщина мала включати як мінімум ще три громади. То виникає питання до представників влади, про яку реформу децентралізації, наближення та покращення  адміністративних послуг для громади взагалі йдеться? В чому тоді заключається реформа? На жаль, питання залишаються без відповідей. Але є ігнорування Конституції України, Закон України «Про добровільне об єднання», Закон України «Про місцеве самоврядування» тощо.

Проігнорувавши протоколи громадських обговорень та волевиявлення жителів Новомиргородщини Кіровоградська обласна державна адміністрація подала на Мінрегіон пропозицію "Новомиргородський район – один район одна громада".

Нагадаємо, що під час обговорень створення Йосипівської, Каніжської та Панчівської громад за участі представників Кіровоградської ОДА та жителів району, посадовців більше хвилювало наявність чи відсутність орфографічних помилок у відповідній документації по створенню ОТГ. І в результаті маємо – один район – одна громада.

Пригадуєте, як записано у статті 5 Конституції? «Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування». Не чиновники та бюрократи, а народ.

Пересічні українці, про яких можновладці постійно забувають.

Тож ми нагадуємо, що Новомиргородський район – це теж народ України, який має право використати своє право на добровільність, на об єднання, згідно методичним рекомендаціям формування спроможних громад, КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ , ЗАКОНАМ УКРАЇНИ!!!А згідно, яким методичним рекомендаціям формування спроможних громад, КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, ЗАКОНАМ УКРАЇНИ було створено Новомиргородський район – один район одна громада!!!, - обурюються жителі Новомиргородщини.

Мешканці обіцяють, що дане рішення Урядута дії посадовців Кіровоградської облдержадміністрації так просто не залишать. Вони готові брати приклад із жителів сусідньої Полтавщини і теж перекривати дороги та подавати до всіх інстанцій, аби їх питання було вирішено позитивно і вони таки жили та розвивали, ті громади, які самі створили, а не ту, яку їм «нав’язують» про ти їх волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОТГ #Новомиргород #децентралізація #уряд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Вежливый Человек
18 травня 2020 р., 17:53
Это реХвормы ликвидации украины как государства. И подгонка под стандарты неоколонии
Останні новини
live comments feed...