• Головна
  • Об'єднання проти волі: Миколаївську сільраду приєднують до Соколівської ОТГ
16:05, 19 травня 2020 р.
Надійне джерело

Об'єднання проти волі: Миколаївську сільраду приєднують до Соколівської ОТГ

Об'єднання проти волі: Миколаївську сільраду приєднують до Соколівської ОТГ

Згідно рішення, ухваленого Кабміном України, про перспективний план Кіровоградської області, який набув чинності 14 травня 2020 року, Миколаївська сільська рада Кропивницького району приєднується до Соколівської ОТГ.

Про це повідомляє кореспондентка 0522.ua.

Миколаївська сільська рада – одна з найбільших у Кропивницькому районі, її площа становить 11 000 га та до складу входять 5 населених пунктів.

Мабуть для когось ласий шматочок. Адже протягом останніх п'яти років йде блокування створення громади обласною та районною владою.

Відповідно ст. 4 ЗУ «Про добровільне об'єднання» при прийнятті рішень щодо добровільного об'єднання територіальних громад беруться до уваги історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники, що впливають на соціально-економічний розвиток об'єднаної територіальної громади. Зазначимо, що Миколаївська сільська рада жодним чином ніколи не булапов'язана із Соколівською, ні географічно, ні історична, ні етнічно. І відстань між ними складає більше 65 кілометрів.

На території села Миколіївка знаходиться «Хутір Надія» — державний заповідник-музей І. К. Карпенка-Карого (Тобілевича), який у 1956 року був оголошений державним заповідником-музеєм. Його унікальність відзначена видатними діячами української культури, серед яких Юрій Яновський, Петро Панч, Олесь Гончар, Олександр Корнійчук тощо.

У 1970 році, під час святкування 125-річчя від дня народження Івана Карповича Тобілевича (Карпенка-Карого), започатковано щорічне свято театрального мистецтва — «Вересневі самоцвіти», яке з 1990 року стало Всеукраїнським.

Ми нікому не дозволимо знищувати нашу історію!!! Ми будемо боротись за свою громаду!!!
Історично склалося, що ми переплетині і етнічно і родинами з громадами нашого куточку Грузьківська, Івано-Благодатненська, Овсяниківська – наша громада відповідає всім чинникам спроможності. Чому нас розривають, кому це вигідно???
Грузьківська та Овсяниківська громади проти приєднання до Катеринівської ОТГ, так як такої сільської ради не існувало, навіть не внесено до адміністративно територіального устрою. Населення цієї громади складає 2500 осіб та не відповідає жодним методичним рекомендаціям і ніхто її не чіпає. Навколишні села криком кричать не хочуть до них приєднуватись, так як вона створена штучно місцевим «олігархом» і люди не хочуть йти в рабство. Навіть ті, хто зараз в складі Катеринівської ОТГ мають бажання вийти.
Ми будемо боротись за свою історію, за свої громади, готові на оскарження,   у нас вже коаліція з районів: Кропивницький, Новомиргородський, Голованівський, Гайворонський, Добровеличківський, Олександрійський.
Ми обирали нову владу, сподіваючись, що нас будуть чути, а все повторюється: людей не чують, а все вирішують гроші, - висловлює своє обурення Миколаївська громада.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #децентралізація #ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Бородай
19 травня 2020 р., 18:02
ФЕДЕРАЛИЗАЦИИ УКРАИНЫ БЫТЬ!!!
людмила
20 травня 2020 р., 20:11
Пані редактор, с.Миколаївка від с.Соколівки знаходиться в 28,2 км, вивчіть уважніше карту, тільки не з того місця де ви знаходитесь
Войско Донское
21 травня 2020 р., 21:33
ДАЁШЬ ФЕДЕРАЛИЗАЦИЮ УКРАИНЫ⚡⚡⚡
Виктор
22 травня 2020 р., 12:06
Скаклы прое-ба-ли пиндосам свою Родину
Историк
24 травня 2020 р., 18:55
ХОХЛЫ-ЛОХИ😂😂😂👎👎👎)))
live comments feed...