• Головна
  • Асоціація міст України: Укрзалізниця має забезпечити пільгове перевезення громадян
13:43, 21 травня 2020 р.
Надійне джерело

Асоціація міст України: Укрзалізниця має забезпечити пільгове перевезення громадян

Асоціація міст України: Укрзалізниця має забезпечити пільгове перевезення громадян

19 травня на офіційному сайті АТ "Укрзалізниця" була розміщена публікація, у якій йдеться, що нібито органи місцевого самоврядування заборгували за пільгове перевезення громадян. Посилаючись на законодавство, автор вказує, що збитки від перевезення пільговиків у приміському сполученні повинні відшкодовуватися за рахунок місцевих бюджетів – йдеться на офіційному сайті організації.

АМУ наголошує:  Укрзалізниця у цій публікаціїї спотворює інформацію щодо норми чинного законодавства. Адже,  у ст. 9 Закону України «Про залізничний транспорт», зазначено:

Для захисту інтересів окремих категорій громадян на пасажирських перевезеннях, у тому числі приміських, можуть передбачатися пільгові тарифи. Збитки залізничного транспорту загального користування від їх використання відшкодовуються за рахунок державного або місцевих бюджетів залежно від того, яким органом прийнято рішення щодо введення відповідних пільг.

Асоціація міст України підкреслює: для окремих категорій громадян пільги на проїзд встановлюються Законами України, а не рішеннями органів місцевого самоврядування. Відповідно, ці пільги мають  відшкодовуватися за рахунок коштів Державного бюджету.  Окрім того, Акціонерне товариство «Укрзалізниця» перебуває у 100% власності держави, і виконання законів України, зокрема забезпечення пільгового проїзду, для нього є обов’язковим.

Асоціація міст України закликає Укрзалізницю забезпечити пільгове перевезення громадян, які мають таке право відповідно до закону. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АМУ #укрзалізниця #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Балканец
21 травня 2020 р., 19:05
Чего захотели😂😂😂 шуруйте пешком скаклоуны#
Оголошення
live comments feed...