Андрій Ніколаєнко: Процес повернення боргів олександрійським шахтарям розпочато

Як зазначив голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, від колишнього орендаря підприємств Олександрійського буровугільного комплексу надійшов перший мільйон гривень на погашення заборгованої заробітної плати. Це приблизно 10% від усієї суми заборгованої зарплати.

Борги із виплати заробітної плати олександрійським шахтарям колишнім орендарем – ключова проблема взагалі для всієї області, починаючи з 2004 року. Проблема задавнена і непроста, що спричинила серйозну соціальну напругу в Олександрії, для її вирішення написано чимало звернень до різних інстанцій, в тому числі і до Кабінету Міністрів України, пройдено шлях судових позовів та страйків.

Над розв’язанням цієї проблеми працював і попередній очільник області – Сергій Ларін, розпочату ним роботу продовжив і Андрій Ніколаєнко - процес перемовин із колишнім орендарем тривалий і складний. Нарешті повернення боргів олександрійським шахтарям розпочато.

Як на практиці ці кошти будуть розподілені? "Тільки у законному руслі", - наголошує голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко.

 Існує близько 700 судових рішень, згідно з якими усі працівники вугільних підприємств, хто позивався до суду, і почнуть першими отримувати визначену судовими рішеннями заробітну плату. Тобто державна виконавча служба має реєстр із чітким визначенням черговості таких рішень. Згідно із цією чергою, перші 70-80 позивачів отримають повне відшкодування заборгованої заробітної плати.

- Ніхто поза цією, так званою, судовою чергою, не отримає жодної копійки. Ми проконтролюємо. Я розумію, що зараз не до усіх 700 прийшла очікувана радість. Але повторюю – чекали і страждали люди багато років. І не було ніяких суттєвих кроків. А зараз разом обласна влада, шахтарі, депутатський вплив, ми гуртом домоглися реальних зрушень.

Розпочато системну і поетапну роботу, є відповідні завдання Глави держави, ми розуміємо страждання і справедливі вимоги шахтарів і ми будемо працювати далі, - підкреслює Андрій Ніколаєнко.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua