Органи ДПС Кіровоградщини скорочують кількість планових перевірок

Таке скорочення стало можливим завдяки запровадженню „ризикоорієнтованої" системи автоматизованого моніторингу.

Ії застосування дозволяє отримувати необхідну інформацію без відволікання платників та відстежувати факти ухилення від сплати податків дистанційно. Завдяки даній системі податкова служба акцентує свою увагу лише на тих підприємствах, які мають ризики несплати податків.

В результаті кількість планових перевірок платників податків-юридичних осіб щороку (починаючи з 2010 р.) зменшується вдвічі. Так, якщо в 2010р. проведено 592 планові перевірки, то в 2011р. – 284, а в 2012-му – лише 127. Порівняно з 2011р. на 16,4% зменшилась також кількість планових документальних перевірок суб’єктів господарювання-фізичних осіб.
Крім цього, в області відбулось суттєве – в 3,4 рази скорочення кількості фактичних перевірок суб'єктів господарювання. Торік податківці провели лише 168 фактичних перевірок, тоді як у 2011р. – 579. При цьому, такі фактичні перевірки проводилися виключно за обставинами, визначеними статтею 80 Податкового кодексу України, зокрема в результаті звернень громадян та надходження інформації від органів виконавчої влади.
Слід відзначити, що така тенденція збережеться й у І кварталі 2013 року. Протягом цього часу заплановано проведення планових виїзних перевірок 32 суб‘єктів господарювання-юридичних осіб, що на 22 менше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Також у січні-березні співробітники органів ДПС проведуть 30 документальних перевірок приватних підприємців проти 42 у І кварталі минулого року.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua