• Головна
  • Кропивницькі батьки і діти під час COVID-19: Потрібен психолог
14:11, 29 травня 2020 р.
Надійне джерело

Кропивницькі батьки і діти під час COVID-19: Потрібен психолог

Кропивницькі батьки і діти під час COVID-19: Потрібен психолог

Карантин став викликом не лише для бізнесу і охорони здоровя Кропивницького.

Радикально змінювати свою роботу довелося в першу чергу освітнім закладам: так в домівки тисячі кропивничан «переїхала» школа і робота.

Ніколи не думала, що навчання дітей вдома і моя робота з дому так погано поєднуються. Усім в домі потрібні гаджети і потрібен особистий простір. А дітям - ще й моя увага. Багато уваги і допомоги. Інколи здавалося, що ми більше часу витрачаємо на сварки, ніж на навчання,- розповідає Олена Чернявська, мама двох учнів, яка звернулася по допомогу до громадської організації Батьківська рада Кропивницького.

Вже у квітні 2020 року кількість звернень до психолога громадської організації «Батьківської ради Кропивницького» суттєво зросла. І з допомогою проекту «Активні батьки Кропивницького» Європейського фонду підтримки демократіїгромадська організаціянадає як юридичну так і психологічну підтримку батькам, діти яких відвідують дитячі садочки та школи міста.

Освітній процес в умовах карантину зазнав значних трансформацій і до цього мають адаптуватися як батьки так і діти. Батьки зверталисяз питань самоорганізації дітей, пошуку мотивації до навчання. Водночас актуалізуються проблеми взаємовідносин з дітьми, пошуку оптимального рівня контролю за виконанням домашніх завдань. Нікуди не ділося і питання булінгу, адже навіть в умовах Інтернет-спілкування авторитет вчителя й гармонійні взаємовідносини з однокласниками єоднимз важливих факторівмотивації до навчання…, - розповідає психологиня проєкту Інга Кузнєцова.

Індивідуальні запити від батьків надходять буквально щодня. Також ефективними виявилисьчотири групові онлайн-зустрічі на теми: «Особисті кордони – як їх побудувати з дітьми», «Секрети самоорганізації дітей на карантині», «Адекватна самооцінка дитиниі як її розвивати» та«Чому дитина не хоче вчити уроки сама?»

Теми батьків і дітей та навчання на карантині стали головними і в статтях та дописахв групі «Батьківська рада Кропивницького» в соціальній мережі Фейсбук.І хоча хвороба і карантинні обмеження йдуть на спад, актуальність роботи психолога в рамках проєкту не зменшується: кількість звернень навіть зростає у порівнянні з першим місяцем карантинних обмежень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #діти #батьки #освіта #карантин #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...