Розпочалися роботи з переоснащення електропідстанції Гайворонського РЕМ

 Розпочалися роботи з переоснащення електропідстанції Гайворонського РЕМ

Вимоги до безпеки функціонування енергосистем змінюються з кожним днем відповідно до розвитку електротехніки та обладнання. А тому обладнання, яке пропрацювало довгий термін, хоча і здатне працювати далі, потребує заміни або модернізації відповідно до вимог часу.

Про це повідомляє пресслужба Гайворонської міської ради, передає кореспондентка 0522.ua.

Тож зважаючи на це, минулого тижня розпочалися роботи з технічного переоснащення підстанції ПС35кВ Гайворонського РЕМ, яка розподіляє і перетворює енергію вироблену Гайворонською гідроелектростанцією. На території підстанції працюють спецтехніка, спеціалісти ТОВ «Електросвіт».

Які можливі покращення в системі енергопостачання міста і району несе в собі переоснащення поцікавився міський голова Гайворона Роман Волуйко. Він разом з керівником Гайворонського РЕМу Сергієм Сухацьким відвідали підстанцію і поспілкувались з керівником проєктів ТОВ «Електросвіт» Юрієм Затокою, спеціалістами підприємства.

Як розповів керівник Юрій Віталійович в ході переоснащення буде замінено ряд обладнання та проведено модернізацію ряду систем підстанції. Це дасть можливість покращити надійність електромережі міста і району, підвищити рівень безпеки енергосистеми. Окрім того буде встановлено новітнє електрообладнання, буде замінено обладнання, яке вичерпало термін експлуатації і є таким, яке неможливо замінити через застарілість і унікальність.

За словами керівника підрядника, роботи планується завершити упродовж двох місяців.

Гайворон РЕМ світло ремонт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии