Спеціалісти КП “Теплоенергетик” забезпечать індивідуальний підхід до організації опалення кожного будинку

На комунальному підприємстві «Теплоенергетик» створено окрему бригаду з наладки теплових мереж.

 Ця бригада, говорячи технічною мовою, займатиметься налагодженням елеваторних вузлів споживачів тепла, зрозуміліше – вживатиме заходів для того, аби до кожного споживача в кожному будинку, що обслуговує «Теплоенергетик», надходило стільки тепла, скільки потрібно для забезпечення оптимального температурного режиму в його помешканні. Чому виникла така необхідність? Справа в тому, що за останні двадцять років чимало споживачів відрізалися від централізованого теплопостачання й перейшли на індивідуальний обігрів. Ці відключення проводилися хаотично, відбулося розбалансування внутрішньобудинкових систем, як наслідок, ті абоненти, які продовжують отримувати послугу централізовано, скаржаться на те, що в їхніх квартирах холодно, зазнає збитків й теплопостачальне підприємство. Окрема бригада з наладки теплових мереж саме й займатиметься розв’язанням цих проблем. До складу бригади входять майстер дільниці, інженер, два слюсарі та зварювальник. Це досвідчені фахівці, які мають необхідні навички та забезпечені потрібною технікою. Бригада, яка вже почала працювати, відповідно до визначеного плану роботи, поступово, в кожному будинку проведе ряд технічних заходів, що дозволить сбалансувати подачу тепла. У результаті споживачі отримуватимуть якісні послуги, а комунальне підприємство «Теплоенергетик» зможе заощадити кошти на подачу теплоносія, й відповідно – менше витрачатиме газу. У разі, якщо надходитимуть заявки від абонентів, їх виконуватимуть у першу чергу. Всі роботи з налаштування робляться коштом підприємства, споживачі не несуть ніяких фінансових витрат.

За матеріалами вісника Кіровоградської міської ради “Вечірня газета”

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua