• Головна
  • Андрій Ніколаєнко проінспектував роботу обласного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни
18:30, 25 лютого 2013 р.

Андрій Ніколаєнко проінспектував роботу обласного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко разом із головою обласної ради Миколою Ковальчуком відвідав відремонтовані минулого року у рамках програми "Центральний регіон – 2015" ветеранські палати, де поспілкувався з ветеранами війни та ознайомився з умовами їх проживання та лікування у медичному закладі.

Андрій Ніколаєнко проінспектував роботу обласного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни, фото-1

Спілкуючись з ветеранами, Андрій Ніколаєнко відзначив, що заходи влади, які спрямовано на покращення умов перебування та лікування ветеранів у госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни, не обмежуватимуться ремонтом 63 ветеранських палат. – Нам є над чим працювати, щоб покращити умови для ветеранів, приділити їм належну увагу, щоб вони відчували постійну турботу та піклування по відношенню до них. Цього вимагає Президент України, – наголосив голова ОДА.

З нагоди Дня захисника Вітчизни Андрій Ніколаєнко вручив ветеранам війни святкові подарунки, а обласній організації ветеранів – квитки на театральну виставу у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького.

Після огляду госпіталя Андрій Ніколаєнко поділився своїми враженнями з журналістами.
– Теплі слова вдячності, які ми сьогодні почули від ветеранів війни на адресу як обласної влади, так і керівництва госпіталю, медичного персоналу лікарняного закладу, є гарним свідченням того, що ми на правильному шляху. У госпіталі на сьогодні робиться все, щоб підтримувати заклад у гарному стані, забезпечено якісне харчування, лікувальний процес, відчувається постійна турбота про ветеранів з боку медичного персоналу, – відзначив керівник області.

– Протягом 3-х років керівництва державою Президент України Віктор Федорович Янукович велику увагу приділяє саме ветеранам війни, їхньому медичному обслуговуванню, соціальному захисту фронтовиків. І ми, як обласна влада, зробимо усе можливе, щоб кожен ветеран відчував себе захищеним. – Минулого року завдяки участі територій області у реконструкції ветеранських палат, активній підтримці з боку соціально відповідального бізнесу у госпіталі було створено справді комфортні умови для ветеранів. Але ще раз хочу запевнити, що ми не зупинятимемося на досягнутому і надалі працюватимемо над тим, щоб решта приміщень госпіталя також відповідала сучасним вимогам, – наголосив голова ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...