У Кіровограді опозиція сказала Януковичу: “Зека геть!”

25 лютого 2013 року представники опозиційних політичних партій ВО “Свобода”,

ВО “Батьківщина” та УДАР провели опівдні на центральному майдані міста мітинг з нагоди трирічного перебування при владі в Україні бандитського, антинародного режиму кремлівського холуя Віктора Януковича. Виступили керівники місцевих осередків політичних партій, серед них “свободівці” Сергій Запорожан та Олександр Ромащенко, які згадали про невиконані обіцянки гаранта та зрадницьку, антидержавну політику, яку Янукович здійснює, перебуваючи на найвищій державній посаді.

Практично усі «вітання» супроводжувалися вигуками «ганьба», а молоді “свободівці” та “соколята” розіграли сценку-алегорію за участю змученої знущаннями і зневагою України в образі молодої дівчини в національному строї з віночком на голові та яничарами у складі «януковича», «азарова», «табачника» та інших представників правлячої еліти. Спільними зусиллями мітингуючі звільнили Україну і прогнали геть двічі несудимого президента-рецидивіста з його посіпаками.

У Кіровограді опозиція сказала Януковичу

Опозиціонери пригадали владі недавній телеміст Діалог з країною”, під час якого Кіровоград вустами артистки театру корифеїв Валентини Литвиненко «здобув славу» міста-лизоблюда, вибори до обласної ради в Компаніївці, де правляча партія регіонів геть втратила відчуття реальності і вже 22 доби не дає змоги РВК підвести підсумки і зафіксувати перемогу опозиційного кандидата. Говорили про наболілі соціальні проблеми: відміну електрички Олександрія - Вознесенськ, низькі пенсії, дорогі ліки, безробіття,занепад економіки, науки та культури. Все це — наслідки політики “покращення” від олігархічного режиму Януковича.

Голова Кіровоградської обласної організації ВО “Свобода” Олександр Ромащенко у своєму виступі зазначив: “Враховуючи такі ганебні результати діяльності Президента і всієї підпорядкованої йому вертикалі влади, керівництво ВО “Свобода” вважає, що було б великою розкішшю для Януковича дозволяти йому і його сім'ї безкарно грабувати країну і народ ще два роки. А тому “Свобода” оголошує про формування повноцінних виборчих штабів і стовідсоткову готовність будь-якої миті розпочати виборчий процес, який призведе до зламу діючої системи влади і заміну її на систему реального народовладдя за принципами соціальної та національної справедливості.”

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО “Свобода”

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua