Не будьмо байдужими!

Управління Національного банку України в Кіровоградській області долучається до благодійної діяльності та підтримує ініціативу зі збору коштів для лікування Олександра Семеніхіна.

Олександр Семеніхін став жертвою нападників, переніс 15 операцій і вже 9 років прикований до ліжка. У нього з’явилась перспектива прооперуватися за кордоном і стати на ноги.

Крім мами, інваліда II групи, яка вимушена пересуватися лише за допомогою інвалідного візка, у нього немає нікого з близьких та рідних.

У 2004 році 17-річний студент Семеніхін Олександр піддався нападу з метою пограбування. Грабіжники намагалися його вбити, завдавши тяжку черепно-мозкову травму. Три тижні він перебував у комі в реанімації лікарні швидкої медичної допомоги м. Києва та сім місяців - на лікуванні в нейрохірургічному відділенні, де йому зробили дві трепанації черепа. Лікарі говорили, що Олександр не виживе, що у нього загинула кора головного мозку, і він буде «рослиною». Але Саша не тільки вижив, а й повністю відновився інтелектуально: добре розбирається в комп'ютері і говорить англійською, займається медициною. Він переніс 15 операцій: дві трепанації черепа; операцію закриття великого трепанаційного вікна на черепі; операція на лівому оці внаслідок травми, де був крововилив, і око не бачило зовсім; операцію на горлі - трахеостому; видалення жовчного міхура; п'ять операцій на правому тазостегновому суглобі, велику операцію на гомілковостопному суглобі та інші операції. У результаті операцій нога укоротилася на 6 см.

Остання операція була зроблена в Україні 2 березня 2011 року, коли хотіли подовжити ногу. З цією метою зробили перелом правої стегнової кістки в трьох місцях і наклали апарат Ілізарова. Відламки розійшлися в різні боки і не зростаються. Рентгенівські знімки були направлені для консультації в клініку НОРДВЕСТ, що знаходиться у Франкфурті-на-Майні, Німеччина, професору Крістофу Ранггеру, фахівцю з особливо складних випадків. Він відповів, що в даному випадку методика лікування повинна бути абсолютно інша: потрібно виправити вісь стегнової кістки, склавши переломи заново, зростити їх і поставити новий, індивідуально виготовлений металевий тазостегновий суглоб. Відповідної апаратури і методики в Україні немає. Крім того, клініка НОРДВЕСТ займається нейрохірургією, що дуже важливо для Сашка, так як у нього правобічний параліч. Без цього Сашу не підняти, він лежить вже дев'ять років!

Ситуація в родині ускладнюється тим, що мама Саші, лікар-невропатолог, ось вже 12 років - важкий інвалід другої групи. Вона ледве ходить з і не може обслуговувати себе. Мати з сином живуть удвох, обидва отримують мінімальну пенсію - 854 та 821 гривню відповідно. Вартість лікування в Німеччині - від 65 тисяч євро. Сім'я таких грошей не має.

Допоможіть, будь ласка, проявіть милосердя! Допоможіть важкохворій матері підняти на ноги єдиного лежачого сина!

З повагою, Валентина Олександрівна і Олександр Семеніхін.

Поштова адреса: Україна, 02095, м. Київ, вул. Анни Ахматової 43, кв. 263, Семеніхіній Валентині Олександрівні.

Контактний телефон: +38 (044) 572-70-26 (дом.), (095) 934-16-34 (моб.)

E-mail: valentina.semenihina@gmail.com

Кошти просимо переказувати за такими реквізитами:

НАЙМЕНУВАННЯ БАНКУ – ПРИВАТБАНК

НОМЕР РАХУНКА – 29244825509100

МФО - 305299

ЄДРПОУ - 14360570

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ – благодійна допомогу для лікування інваліда І групи Семеніхіна О.С.

НОМЕР КАРТКИ ОДЕРЖУВАЧА – 4405885828697406

ДЯКУЄМО ЗА ДОБРОТУ ВАШОГО СЕРЦЯ!
Прес-служба НБУ в Кіровоградській області

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua