Кропивничани просять про доступ до туалетів закладів громадського харчування

Кропивничани просять про доступ до туалетів закладів громадського харчування

На сайті електронних петицій, з’явилася петиція “Запровадити у Кропивницькому вільне та безкоштовне користування мешканцями та гостями міста туалетами в закладах громадського харчування” від кропивничанина Олексія Хмари.

Про це повідомляє кореспондентка 0522.ua.

Зміст петиції:

Забезпечення гідних та комфортних умов життя - одне з найважливіших завдань сучасного міста. Як показало нещодавнє дослідження проекту «Revizorro: варта якості», наразі кропивничани та гості міста не мають повноцінної можливості вільно відвідати міські вбиральні та реалізувати базові людські потреби.

Для прикладу, єдиний безкоштовний туалет у центрі Кропивницького, в якому дотримуються всі необхідні санітарні вимоги, працює в Ковалівському парку. Цього явно є недостатнім для міста із понад 200 тисячами мешканців.

Через це більшість кропивничан змушені вигадувати все нові і нові способи потрапити до закладів громадського харчування чи громадських та владних будівель аби справити природну потребу. Проте, персонал згаданих закладів часто чинить спротив у доступі до власних вбиралень, наголошуючи, що громадськими туалетами має опікуватися міська влада, а не ці заклади.

Зважаючи на фактичну відсутність громадських вбиралень у Кропивницькому та з метою забезпечення належного рівня побутового обслуговування населення міста, керуючись ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні": просимо розглянути на сесії міської ради та прийняти рішення аналогічне за змістом розпорядженню Київської міської державної адміністрації від 18.04.2008 р. N 579 «Про вільний доступ громадян до туалетів закладів громадського харчування».

Дата початку збору підписів: 09 червня 2020 р., триватиме 45 днів.

Станом на ранок 13 червня, то підписали петицію 41 особа із 250 необхідних.

Проголосувати ТУТ!!!

Кропивницький петиція вбиральні
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии