Стан здійснення соціальних виплат в Кіровоградській області

Про стан здійснення соціальних виплат в області – пенсій, державних допомог сім'ям з дітьми, чорнобильських доплат – проінформувала під час апаратної наради заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух.

Досить детально Галина Пастух зупинилася на темі пенсійного забезпечення. Вона зауважила, що місячні видатки пенсійного фонду області становлять більше 420 млн. грн., за аналогічний період минулого року цей показник становив 360 млн. грн. Назвала вона і суми заборгованих страхових внесків до Пенсійного фонду. По єдиному соціальному внеску – це 18,2 млн. грн. А загальна заборгованість по страховим внескам становить 71 млн. грн., з них економічно активні підприємства заборгували лише 2,2 млн. грн. Незважаючи на названі суми боргів, пенсійні виплати в області здійснюються вчасно і у повному обсязі.

За оперативними даними, як повідомила Галина Пастух, вдалося скоротити загальну заборгованість із заробітної плати на 1,2 млн. грн.

Заступник голови облдержадміністрації підкреслила, що у повному обсязі профінансовано виплати державних допомог сім'ям із дітьми – а це 78 млн. грн., а також чорнобильські виплати – 1,5 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі